Keystone logo
© BIMM University
University of Sussex Online

University of Sussex Online

University of Sussex Online

Wstęp

Nowe sposoby uczenia się, nowe sposoby wprowadzania zmian

Założony w 1961 roku, University of Sussex ma długoletnią reputację zapewnienia światowej klasy edukacji dla wszystkich. Nasze kursy nauczania na odległość dają Ci możliwość studiowania w Sussex, z dowolnego miejsca na świecie.

Jesteśmy uczelnią intensywnie prowadzącą badania, przyciągającą czołowych naukowców i studentów z ponad 100 krajów świata. Rzucamy wyzwanie konwencji, wspierając radykalne i postępowe pomysły, aby zapewnić studentom wyróżniające się doświadczenie edukacyjne.

Naszym celem jest wzbogacenie życia naszych uczniów i dostarczenie im narzędzi do wniesienia własnego wkładu i zmiany na świecie.

"Moją główną motywacją do studiowania International Marketing Masters było zdobycie większych umiejętności zawodowych i rozwinięcie wiedzy. Wygoda i elastyczność nauki online naprawdę przemawiały do mnie. Dzięki studiom online mogę uczyć się i pracować w dogodnym dla mnie czasie."Kathryn Huang - Digital Marketing Executive i studentka International Marketing MSc (online), Vancouver, Kanada.
 • Napędzaj swoją karierę
  Zagłębiaj się w temat, który Cię fascynuje i rozwijaj swoją karierę dzięki umiejętnościom pożądanym przez pracodawców na całym świecie.
 • Nauka online
  Nauczane w 100% online i z sześcioma datami rozpoczęcia w roku, nasze kursy dają Ci możliwość rozpoczęcia kursu kiedy chcesz i nauki w naszym własnym czasie z własnego domu.
 • Wspieranie twoich studiów
  Skorzystaj z naszego dedykowanego zespołu ds. Sukcesu studentów online, który będzie wspierał cię w twojej podróży od zapisania się do ukończenia studiów.

uczyć się, student, laptop
geralt / pixabay

Studia online w Sussex

Rozumiemy, że wielu naszych studentów decyduje się na studia podyplomowe, aby zwiększyć swoją karierę. Nasze kursy magisterskie online są zaprojektowane z naciskiem na zdolność do zatrudnienia. Zapewniamy, że nauczanie i uczenie się jest praktyczne, koncentrując się na rzeczywistych studiach przypadków i zapewniamy umiejętności, które można wziąć bezpośrednio do miejsca pracy.

Nauczane w 100% online, nasze kursy nauczania na odległość zapewniają elastyczność, aby dopasować swoją naukę do swojego życia i kariery. Moduły są dostarczane w modelu karuzelowym, co oznacza, że jeśli musisz zrobić sobie przerwę w nauce w dowolnym momencie, możesz po prostu "wyjść" z kursu i ponownie dołączyć, gdy będziesz miał czas, aby poświęcić się nauce ponownie*.

Nauczanie jest dostarczane przez pracowników akademickich i praktyków, którzy prowadzą przełomowe badania i rozwijają nowe sposoby myślenia o świecie. Podobnie jak w przypadku naszych kursów na terenie kampusu, wyraźny styl nauki Sussex przebiega przez każdy kurs magisterski. Zostaniesz zachęcony do myślenia poza i kwestionowania norm.

Studiując w środowisku wirtualnej klasy zdobędziesz wiele dodatkowych umiejętności cenionych przez pracodawców w dzisiejszym cyfrowym świecie. Będziesz pracować nad wirtualnymi projektami i w wirtualnych zespołach, z innymi studentami znajdującymi się w różnych strefach czasowych na całym świecie. Będziesz pewny siebie pracując w ramach platform cyfrowych i będąc cyfrowym mistrzem w swojej organizacji.

Z myślą o dostępności online, nasze kursy są zbudowane dla studentów o wszystkich zdolnościach fizycznych i poznawczych we wszystkich regionach geograficznych.

A dzięki ludzkiemu doświadczeniu, które zastępuje bezosobową stronę uczenia się na odległość, nasze kursy online łączą globalną sieć studentów poprzez naukę peer-to-peer i grupy dyskusyjne.

Nasi mistrzowie online są tutaj dla studentów wszędzie, którzy chcą dokonać własnej zmiany.

*maksymalny czas przerwy dotyczy kursów.

117651_notatki-makieta-konferencja-studyjna.jpg

Referencje studentów

Lokalizacje

 • London

  London, Wielka Brytania

pytania