Keystone logo
University of Surrey Magister sztucznej inteligencji skoncentrowanej na ludziach | online
University of Surrey

Magister sztucznej inteligencji skoncentrowanej na ludziach | online

Online

24 Months

Język angielski

Niepełny etat

Nauka na odległość

Wstęp

Kurs MSc People-Centred Artificial Intelligence zapewnia podstawowe koncepcje sztucznej inteligencji i uniwersalne narzędzia uczenia maszynowego niezbędne na każdym stanowisku pracy związanym ze sztuczną inteligencją, a także konkretne umiejętności praktyczne i badawcze w kluczowych tematach i zastosowaniach sztucznej inteligencji. Nasze podejście stawia człowieka w centrum innowacji i wdrażania oraz przygotowuje Cię do kształtowania przyszłości etycznej, włączającej i odpowiedzialnej sztucznej inteligencji.

  • Interdyscyplinarna sztuczna inteligencja — przygotuj się na pracę w niemal każdej branży, która wykorzystuje lub może wykorzystywać sztuczną inteligencję, oraz na dowolną rolę, od stanowisk związanych z technologią po przedsiębiorczość lub usługi społeczne.
  • Sztuczna inteligencja skupiona na ludziach — skorzystaj z programu nauczania opracowanego przez Surrey Institute for People-Centred Artificial Intelligence i zaprojektowanego w celu zwiększania ludzkich możliwości z korzyścią dla społeczeństwa.
  • ‼Najwyższe miejsce w badaniach nad sztuczną inteligencją — Surrey zajmuje 1. miejsce w Wielkiej Brytanii pod względem widzenia komputerowego, 1. i 5. w zakresie sztucznej inteligencji, 2. pod względem wybitnego wkładu badawczego wydziału w prestiżowe publikacje z dziedziny informatyki.

Zdobądź interdyscyplinarną edukację w zakresie sztucznej inteligencji

Magister sztucznej inteligencji skoncentrowanej na ludziach kładzie duży nacisk na wiedzę techniczną i wplata zrozumienie społeczne, etyczne i regulacyjne w program nauczania mający na celu budowanie przyszłych liderów innowacji AI. Pod okiem pionierów branży poznasz podstawowe koncepcje sztucznej inteligencji i zdobędziesz doświadczenie, korzystając z uniwersalnych narzędzi uczenia maszynowego (ML) niezbędnych na każdym stanowisku związanym ze sztuczną inteligencją, a także konkretnych umiejętności praktycznych i badawczych w kluczowych tematach i zastosowaniach sztucznej inteligencji.

  • Solidne podstawy techniczne w zakresie AI i ML
  • Specjalistyczna wiedza w nowych dziedzinach AI
  • Wgląd w społeczne, etyczne i prawne skutki sztucznej inteligencji

Ten tytuł magistra jest nauczany poprzez połączenie asynchronicznych zajęć dydaktycznych i edukacyjnych oraz regularnych sesji na żywo, których zwieńczeniem jest projekt, który zapewnia możliwość dogłębnego zbadania społecznego lub technicznego obszaru sztucznej inteligencji. Składa się ze 180 punktów i jest podzielony na 11 w pełni autonomicznych modułów kredytowych, realizowanych metodą „karuzeli” w sześciu terminach. Każdy moduł jest wart 15 punktów, z wyjątkiem projektu końcowego, który jest wart 30 punktów.

O szkole

pytania