Keystone logo
University Of South Carolina Upstate Online & Distance Education

University Of South Carolina Upstate Online & Distance Education

University Of South Carolina Upstate Online & Distance Education

Wstęp

USC Upstate oferuje łącznie 15 programów online i hybrydowych, które pozwalają naszym studentom ukończyć studia USC Upstate w sposób, który najlepiej odpowiada ich potrzebom. Ponad 10% studentów USC Upstate jest zapisanych do programów w pełni online, a prawie 33% naszych studentów zapisuje się na co najmniej jeden kurs online w każdym semestrze.

CEL, POWÓD:

Programy online USC Upstate zostały sklasyfikowane przez SR Education Group jako # 1 Best Online College w Południowej Karolinie na podstawie niskiego czesnego i najwyższych średnich rocznych pensji absolwentów w stanie (72,700 USD).

Celem edukacji na odległość w USC Upstate jest oferowanie istniejących programów i kursów z wykorzystaniem metod online i na odległość. Ma na celu zapewnienie wysokiej jakości doświadczeń uczniom, rozszerzając czas i miejsca ofert programowych i obejmując innowacje technologiczne. Poprzez partnerstwa z innymi instytucjami edukacyjnymi, przedsiębiorstwami, przemysłem oraz agencjami społecznymi i publicznymi, USC Upstate stworzy możliwości uczenia się, gdy są potrzebne. Instytucja wykaże się zarządzaniem operacyjnym poprzez efektywne świadczenie tych podstawowych usług.

Cele

Utrzymanie wysokiej jakości istniejących programów akademickich realizowanych w ramach kształcenia na odległość, zgodnie z definicją odpowiednich agencji akredytujących

Przestrzeganie Zasad dobrych praktyk SREB dotyczących nauczania na odległość

Zapewnienie, że zastosowana technologia jest odpowiednia do charakteru i celów programów

Lokalizacje

  • Spartanburg

    University Way,800, 29303, Spartanburg

    pytania