Keystone logo
University Of South Carolina- Salkehatchie

University Of South Carolina- Salkehatchie

University Of South Carolina- Salkehatchie

Wstęp

University Of South Carolina Salkehatchie jest centralnie położony w nizinnym kraju Karoliny Południowej z kampusami w Walterboro i Allendale. Wraz z rozwojem naszego kampusu rośnie też nasz edukacyjny, kulturalny i ekonomiczny wpływ na społeczność. Cieszymy się, że możemy nadal odgrywać ważną rolę w życiu lokalnych mieszkańców, gdy wkraczamy w naszą piątą dekadę służby w wiejskim nizinnym kraju.

Na University of South Carolina Salkehatchie nasi studenci rozwijają się i mają niezapomniane doświadczenia w college'u. Dzięki przystępnemu czesnemu i opłatom, szerokiemu wyborowi stopni naukowych, niewielkiemu stosunkowi liczby studentów do nauczycieli oraz wyjątkowemu wydziałowi poświęconemu pomaganiu każdemu uczniowi w osiągnięciu pełnego potencjału, każdy student ma szansę się rozwijać i uczyć.

Nasi uczniowie idą naprzód, niezależnie od tego, czy oznacza to kontynuację czteroletniej szkoły, znalezienie sensownej pracy w dziedzinie, którą kochają, czy po prostu znajomość następnego kroku. Każdy student University of South Carolina Salkehatchie jest indywidualnością i naszym celem jest pomóc im odnieść sukces.

Lokalizacje

  • Allendale

    James Brandt Boulevard,465, 29810, Allendale

    pytania