Keystone logo
© ©University of Portsmouth
University of Portsmouth Online

University of Portsmouth Online

University of Portsmouth Online

Wstęp

172495_172345_button_read-more-about-portsmouth-online-on-their-website.png

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Portsmouth to miasto bram, które jest otwarte na świat. Nasz uniwersytet jest taki sam. Nasze kursy online w niepełnym wymiarze godzin oznaczają, że możesz uczyć się z dowolnego miejsca na świecie, kiedy ci odpowiada. Z nami zdobędziesz wiedzę i umiejętności, które pozwolą Ci poszerzyć swoje perspektywy zawodowe, a po drodze rozwiniesz globalną sieć. Dołącz do nas na kolejnym etapie swojej edukacji. Zobacz, jak możemy pomóc Ci zabrać Cię tam, gdzie chcesz.

21
uniwersytet w Wielkiej Brytanii

(Przewodnik Guardian University, 2020)

5
gwiazdki za szanse na zatrudnienie

(Ranking QS World University)

3
daty rozpoczęcia w roku

Luty, maj i wrzesień

Nasi uczniowie pochodzą z całego świata. Gościliśmy studentów z prawie 150 krajów i wciąż rośnie. Z przyjemnością powitamy Cię również!

Kursy internetowe prowadzone w niepełnym wymiarze godzin przez University of Portsmouth są zaprojektowane tak, aby pasowały do Ciebie. Nie musisz przeprowadzać się ani uzyskiwać wizy, aby u nas studiować. Możesz uzyskać dostęp do swojego kursu z dowolnego miejsca na świecie za pośrednictwem Moodle, naszego łatwego w użyciu cyfrowego środowiska edukacyjnego (DLE). Jest to możliwe, ponieważ wszystkie nasze moduły, ćwiczenia i testy są dostarczane online.

Wszystkie nasze moduły kursów są podzielone na cotygodniowe sekcje, które można zarządzać, tak aby kurs pasował do Twojego stylu życia i zobowiązań.

Po ukończeniu University of Portsmouth poprzez kurs online, Twój certyfikat dyplomu będzie miał taką samą wagę akademicką, jak dyplom uzyskany na kampusie.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Portsmouth

    Winston Churchill Avenue, PO1 2UP, Portsmouth

pytania