Keystone logo
University of Pittsburgh Online

University of Pittsburgh Online

University of Pittsburgh Online

Wstęp

Misją Pitt Online, oddziału University Center for Teaching and Learning, jest oferowanie absolwentów programów zawodowych współmiernych do programów oferowanych studentom na kampusie w Pittsburgh pod względem jakości, wydziału i poziomu usług wsparcia. Wydział wybrany do Pitt Online prowadzi kursy zarówno w kampusie, jak i poza nim, i zapewnia takie samo zaangażowanie w jakość, rygor i przestrzeganie najwyższych standardów zawodowych.

Dzięki Pitt Online te same wysokiej jakości programy oferowane w tradycyjnych salach lekcyjnych są teraz dostępne dla wykwalifikowanych kandydatów, niezależnie od ich położenia geograficznego. Usługi wsparcia zostały również zaprojektowane w celu zapewnienia studentom Pitt Online doskonałego środowiska nauczania poprzez wirtualny dostęp do wielu zasobów uniwersytetu, w tym bibliotek cyfrowych, porad akademickich i materiałów instruktażowych.

Wymagania wstępne

Wykaż swoje zaangażowanie i gotowość do odniesienia sukcesu w szkole biznesu, przystępując do egzaminu GMAT — najczęściej stosowanego egzaminu wstępnego, który mierzy Twoje umiejętności krytycznego myślenia i rozumowania.

Pobierz mini quiz GMAT, aby zapoznać się z pytaniami, które znajdziesz na egzaminie.

Lokalizacje

  • Pittsburgh

    Fifth Avenue,4200, 15260, Pittsburgh

    pytania