Keystone logo
University of Oxford

University of Oxford

University of Oxford

Wstęp

University of Oxford został założony w 1096 roku i jest jednym z wiodących uniwersytetów na świecie.

Centrum Językowe jest domem University of Oxford dla wszystkich studentów, pracowników akademickich i zawodowych, którzy chcą poprawić swoje umiejętności językowe.

Nasze kursy Academic English pomagają uczniom z zagranicy w poprawie komunikacji pisemnej i ustnej - budowanie umiejętności i zwiększanie pewności siebie. Są one prowadzone przez specjalistów z Academic English i mają na celu zaspokojenie potrzeb studentów i pracowników University of Oxford .

Nasza biblioteka językowa udostępnia materiały multimedialne do nauki i testowania w języku akademickim.

Dogodnie zlokalizowany w centrum Oksfordu, nasz dedykowany budynek jest rajem dla każdego na Uniwersytecie, który chce dołączyć do naszej społeczności miłośników języka, dając ci przestrzeń do podzielenia się swoimi umiejętnościami językowymi i przygotowania do nauki w języku angielskim.

Niezależnie od tego, czy chcesz poprawić swoje umiejętności komunikacyjne, udoskonalić swoje akademickie pisanie, zbudować pewność siebie w języku angielskim, łatwiej komunikować się z ludźmi, poprawić perspektywy kariery zawodowej, czy po prostu nauczyć się czegoś nowego, Centrum Językowe University of Oxford oferuje centralne centrum dla wszystkich .

Zapraszamy do nas.

Lokalizacje

  • Oxford

    Woodstock Road,12, OX2 6HT, Oxford

pytania