Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
University of Montana Online

University of Montana Online

University of Montana Online

Wstęp

Myśl krytycznie. Żyj etycznie. Eksploruj kreatywnie. Komunikować się efektywnie. To ideały, do których dążą nasi studenci, wykładowcy, badacze i pracownicy. Stawiamy wysoko poprzeczkę dla studiów akademickich, twórczych osiągnięć i eksploracji naukowej w naszych programach online i na terenie kampusu. Jest to korzystne nie tylko dla naszych studentów, ale także dla ich społeczności i całego świata.

Na University of Montana zmieniamy życie, zapewniając wysokiej jakości, przystępną edukację - niezależnie od tego, czy studenci uczą się online, czy w kampusie. Jesteśmy znani z generowania światowej klasy badań i twórczych stypendiów w wyjątkowym miejscu. W ramach naszych programów studiów pomagamy kształtować globalnych obywateli, którzy są kreatywnymi i sprawnymi uczniami.

Jako absolwent możesz poszerzać granice wiedzy, dzieląc się swoimi doświadczeniami podczas budowania i utrzymywania różnorodnych społeczności.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Missoula

    Campus Drive,32, 59812, Missoula

    pytania