Keystone logo
University of Massachusetts Amherst

University of Massachusetts Amherst

University of Massachusetts Amherst

Wstęp

W UMass Amherst zapraszamy do przyłączenia się do naszej zróżnicowanej, integracyjnej społeczności marzycieli, innowatorów, twórców i wykonawców. Dowiedz się, jak możesz odkrywać swoje zainteresowania i budować umiejętności, aby odcisnąć piętno na świecie dzięki edukacji UMass.

To jest twoja chwila.

To twoja szansa.

To jest UMass.

UMass w skrócie

W ciągu ostatniej dekady University of Massachusetts kontynuował błyskawiczny wzrost zarówno reputacji, jak i doskonałości. Od 2010 r. UMass Amherst awansował na 26. miejsce w rankingu Best Colleges Guide magazynu US News & World Report, co czyni go jedną z najbardziej ulepszonych instytucji wśród czołowych uniwersytetów publicznych w Ameryce. UMass Amherst, z siedzibą w Amherst w stanie Massachusetts, znajduje się na prawie 1450 akrach malowniczej doliny Pioneer w zachodniej części Massachusetts, 90 mil od Bostonu i 175 mil od Nowego Jorku. Kampus zapewnia bogate środowisko kulturowe w wiejskim otoczeniu w pobliżu głównych ośrodków miejskich. University of Massachusetts Amherst jest akredytowany przez New England Commission of Higher Education.

Wyrastając z głębokich korzeni

Od momentu założenia w 1863 roku uniwersytetu dotującego grunty, znanego jako Massachusetts Agricultural College, University of Massachusetts Amherst jest niezachwianie zaangażowany w zmianę społeczną i tworzenie lepszego świata. Poświęciliśmy się edukowaniu społeczeństwa, generowaniu nowej wiedzy i wykorzystywaniu odkryć do ulepszania społeczeństwa — misja, którą nadal popieramy. Od ponad 150 lat jesteśmy na czele niektórych z największych zmian w naszym społeczeństwie, od wspierania praw kobiet i naszych powiązań z wczesnym ruchem abolicjonistycznym po niepokoje społeczne, które miały miejsce na naszym kampusie i w całym kraju XX wiek.

Dziś stoimy z dumą wśród 200 najlepszych programów na całym świecie w 29 dyscyplinach akademickich i nadal zdobywamy globalne uznanie za doskonałość w badaniach, stypendiach i przedsiębiorczości. W kampusie UMass aktywizm i rzecznictwo są żywe i mają się dobrze. Nadal świętujemy nasze głębokie zakorzenienie w zmianach społecznych poprzez nasze zaangażowanie w różnorodność, równość i integrację wszystkich uczniów. Od naszego podejścia do nauczycieli akademickich po organizacje studenckie, które rozwijają się w naszym kampusie, społeczność studentów, wykładowców i pracowników UMass nieustannie zmienia świat na każdym kroku.

Jesteśmy rewolucyjni

Na University of Massachusetts Amherst w naszych żyłach płynie duch rewolucji. Staramy się odpowiadać na nowe pytania, kwestionować stare konwencje i budować świat, w którym każdy, bez względu na pochodzenie, może być sobą. Wspieramy się nawzajem, aby robić lepiej, sięgać dalej i osiągać więcej w naszym dążeniu do doskonałości. Jeśli chodzi o wyzwanie, widzimy możliwości, a nie problemy. Kiedy coś wydaje się niemożliwe, pracujemy ciężej, kopiemy głębiej i tworzymy innowacje, które mogą zmienić świat.

Ponieważ w UMass Amherst jesteśmy rewolucyjni.

Przełamując nowy grunt

W całej swojej historii UMass Amherst wykazywał silne instytucjonalne zaangażowanie w rozszerzanie wpływu swoich badań i stypendiów na nowe kierunki, z nowymi partnerami i poprzez kreatywne podejście do współpracy.

W rzeczywistości naukowcy UMass z różnych stopni i dyscyplin współpracują z przemysłem, aby wprowadzić owoce swoich badań na rynek. Od Innovation Challenge — czteroczęściowego, międzykampusowego konkursu przedsiębiorczości dla studentów i młodych absolwentów — po ułatwianie funduszy venture od współpracowników z różnych dziedzin, UMass wspiera ducha przedsiębiorczości, który wypełnia naszą społeczność innowatorami.

Nasze zobowiązanie wobec Ciebie

University of Massachusetts Amherst od dawna angażuje się w postęp społeczny, głęboką wartość różnych perspektyw i dążenie do doskonałości sprzyjającej włączeniu społecznemu.

Jako publiczna instytucja udzielająca dotacji na grunty, UMass Amherst ponosi historyczną i współczesną odpowiedzialność za zapewnienie dostępu i możliwości dla wszystkich ludzi. Wspieramy wspólnotę wzajemnego szacunku, zapewniając wszystkim bezpieczny, postępowy i pełen zrozumienia kampus.

Edukacja na światowym poziomie. W każdej chwili w dowolnym miejscu.

UMass Amherst to prawdziwy Uniwersytet Bez Murów (UWW). Wspierając nowe podejścia i przełamując tradycyjne bariery w edukacji, UWW oferuje uczniom szeroką gamę najwyższej jakości programów edukacyjnych — od ukończenia studiów przez programy dla absolwentów po rozwój zawodowy — w innowacyjnych i elastycznych formatach. Przewodzimy opłatom za pełną integrację bezpośrednich i wirtualnych doświadczeń edukacyjnych w UMass Amherst, zapewniając rewolucyjny dostęp wszystkim uczącym się.

Rekrutacja

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Amherst

    Amherst, Stany Zjednoczone

    pytania