We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
University of Massachusetts Amherst

University of Massachusetts Amherst

University of Massachusetts Amherst

Wstęp

W UMass Amherst zapraszamy do przyłączenia się do naszej zróżnicowanej, integracyjnej społeczności marzycieli, innowatorów, twórców i wykonawców. Dowiedz się, jak możesz odkrywać swoje zainteresowania i budować umiejętności, aby odcisnąć piętno na świecie dzięki edukacji UMass.

To jest twoja chwila.

To twoja szansa.

To jest UMass.

UMass w skrócie

W ciągu ostatniej dekady University of Massachusetts kontynuował błyskawiczny wzrost zarówno reputacji, jak i doskonałości. Od 2010 r. UMass Amherst awansował na 26. miejsce w rankingu Best Colleges Guide magazynu US News & World Report, co czyni go jedną z najbardziej ulepszonych instytucji wśród czołowych uniwersytetów publicznych w Ameryce. UMass Amherst, z siedzibą w Amherst w stanie Massachusetts, znajduje się na prawie 1450 akrach malowniczej doliny Pioneer w zachodniej części Massachusetts, 90 mil od Bostonu i 175 mil od Nowego Jorku. Kampus zapewnia bogate środowisko kulturowe w wiejskim otoczeniu w pobliżu głównych ośrodków miejskich. University of Massachusetts Amherst jest akredytowany przez New England Commission of Higher Education.

Wyrastając z głębokich korzeni

Od momentu założenia w 1863 roku uniwersytetu dotującego grunty, znanego jako Massachusetts Agricultural College, University of Massachusetts Amherst jest niezachwianie zaangażowany w zmianę społeczną i tworzenie lepszego świata. Poświęciliśmy się edukowaniu społeczeństwa, generowaniu nowej wiedzy i wykorzystywaniu odkryć do ulepszania społeczeństwa — misja, którą nadal popieramy. Od ponad 150 lat jesteśmy na czele niektórych z największych zmian w naszym społeczeństwie, od wspierania praw kobiet i naszych powiązań z wczesnym ruchem abolicjonistycznym po niepokoje społeczne, które miały miejsce na naszym kampusie i w całym kraju XX wiek.

Dziś stoimy z dumą wśród 200 najlepszych programów na całym świecie w 29 dyscyplinach akademickich i nadal zdobywamy globalne uznanie za doskonałość w badaniach, stypendiach i przedsiębiorczości. W kampusie UMass aktywizm i rzecznictwo są żywe i mają się dobrze. Nadal świętujemy nasze głębokie zakorzenienie w zmianach społecznych poprzez nasze zaangażowanie w różnorodność, równość i integrację wszystkich uczniów. Od naszego podejścia do nauczycieli akademickich po organizacje studenckie, które rozwijają się w naszym kampusie, społeczność studentów, wykładowców i pracowników UMass nieustannie zmienia świat na każdym kroku.

Jesteśmy rewolucyjni

Na University of Massachusetts Amherst w naszych żyłach płynie duch rewolucji. Staramy się odpowiadać na nowe pytania, kwestionować stare konwencje i budować świat, w którym każdy, bez względu na pochodzenie, może być sobą. Wspieramy się nawzajem, aby robić lepiej, sięgać dalej i osiągać więcej w naszym dążeniu do doskonałości. Jeśli chodzi o wyzwanie, widzimy możliwości, a nie problemy. Kiedy coś wydaje się niemożliwe, pracujemy ciężej, kopiemy głębiej i tworzymy innowacje, które mogą zmienić świat.

Ponieważ w UMass Amherst jesteśmy rewolucyjni.

Przełamując nowy grunt

W całej swojej historii UMass Amherst wykazywał silne instytucjonalne zaangażowanie w rozszerzanie wpływu swoich badań i stypendiów na nowe kierunki, z nowymi partnerami i poprzez kreatywne podejście do współpracy.

W rzeczywistości naukowcy UMass z różnych stopni i dyscyplin współpracują z przemysłem, aby wprowadzić owoce swoich badań na rynek. Od Innovation Challenge — czteroczęściowego, międzykampusowego konkursu przedsiębiorczości dla studentów i młodych absolwentów — po ułatwianie funduszy venture od współpracowników z różnych dziedzin, UMass wspiera ducha przedsiębiorczości, który wypełnia naszą społeczność innowatorami.

Nasze zobowiązanie wobec Ciebie

University of Massachusetts Amherst od dawna angażuje się w postęp społeczny, głęboką wartość różnych perspektyw i dążenie do doskonałości sprzyjającej włączeniu społecznemu.

Jako publiczna instytucja udzielająca dotacji na grunty, UMass Amherst ponosi historyczną i współczesną odpowiedzialność za zapewnienie dostępu i możliwości dla wszystkich ludzi. Wspieramy wspólnotę wzajemnego szacunku, zapewniając wszystkim bezpieczny, postępowy i pełen zrozumienia kampus.

Edukacja na światowym poziomie. W każdej chwili w dowolnym miejscu.

UMass Amherst to prawdziwy Uniwersytet Bez Murów (UWW). Wspierając nowe podejścia i przełamując tradycyjne bariery w edukacji, UWW oferuje uczniom szeroką gamę najwyższej jakości programów edukacyjnych — od ukończenia studiów przez programy dla absolwentów po rozwój zawodowy — w innowacyjnych i elastycznych formatach. Przewodzimy opłatom za pełną integrację bezpośrednich i wirtualnych doświadczeń edukacyjnych w UMass Amherst, zapewniając rewolucyjny dostęp wszystkim uczącym się.

Rekrutacja

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Amherst

    Amherst, Stany Zjednoczone

    pytania