Keystone logo
© BIMM University
University of London - LSE

University of London - LSE

University of London - LSE

Wstęp

139710_button2.png

Odkryj doświadczenie edukacyjne online, które stawia Cię na pierwszym miejscu, bez względu na to, gdzie mieszkasz. Internetowe programy licencjackie z ekonomii, zarządzania, finansów i nauk społecznych to współpraca między dwoma uznanymi na całym świecie uniwersytetami: University of London i London School of Economics and Political Science (LSE).

Programy licencjackie online

Zaprojektowany dla Ciebie, reżyseria LSE

Każdy program - nauczany w całości online - integruje teorię akademicką i wiedzę praktyczną. Niezależnie od tego, czy chcesz kontynuować naukę, czy rozwijać swoją karierę, dowiesz się, jak zmieniać dziedziny, które popychają świat do przodu.

 • Online BSc Business and Management: Pielęgnuj swoje umiejętności rozwiązywania problemów i dowiedz się, jak podchodzić do złożonych, ewoluujących międzynarodowych problemów biznesowych i zarządzania z krytycznym, strategicznym okiem.
 • Online BSc Economics and Management: Zastosuj zasady ekonomiczne, ramy i metodologie do praktyki zarządzania oraz zbuduj niezbędne umiejętności analityczne, ilościowe i komunikacyjne.
 • Ekonomia licencjacka online: Doskonal swoje umiejętności rozumowania ilościowego i logicznego oraz poznaj różnorodne siły ekonomiczne, które kierują ludzkim zachowaniem, gospodarką światową i dystrybucją zasobów.
 • Online BSc Data Science and Business Analytics: Wykorzystuj dane do analizowania i rozwiązywania rzeczywistych problemów oraz pogłębiaj zrozumienie podstawowych zagadnień technicznych, takich jak statystyka, matematyka i informatyka.

Nauka online z ludzkim dotykiem

Dziel się wiedzą, rozwijaj umiejętności i pozostań w kontakcie z dowolnego miejsca na świecie.

Weź udział w sesjach Zoom na żywo z angażującymi facylitatorami nauki i innymi uczniami.

Uzyskaj dostęp do kampusu online z dowolnego miejsca za pośrednictwem telefonu komórkowego, tabletu lub komputera.

Uzyskaj spersonalizowane wsparcie na każdym etapie, od przyjęcia po ukończenie szkoły.

Doskonałość akademicka, niezrównany dostęp

Uniwersytet Londyński, założony w 1836 roku, był pierwszym uniwersytetem, który przyjmował studentów bez względu na ich płeć, rasę czy religię; pierwszy, który przyjmuje kobiety na studia; i pierwszym, który daje studentom możliwość studiowania w dowolnym miejscu, zapewniając dostęp do szkolnictwa wyższego na całym świecie. Obecnie University of London jest domem dla ponad 50 000 osób uczących się na odległość, studiujących ponad 200 kwalifikacji w ponad 190 krajach.

LSE to wiodący na świecie uniwersytet nauk społecznych, który przyjmuje interdyscyplinarne podejście do uczenia się. Studenci LSE rozwijają całościowe rozumienie „przyczyn rzeczy”, rzucają wyzwanie konwencjonalnym sposobom myślenia i rozwiązują najbardziej złożone problemy społeczne. Absolwenci i pracownicy akademiccy LSE wnoszą wkład w transformację w różnych dziedzinach i sektorach, od środowiska akademickiego po politykę. Ta globalna społeczność obejmuje 37 byłych lub obecnych premierów, prezydentów i premierów; 18 laureatów Nagrody Nobla; i siedmiu zdobywców nagrody Pulitzera.

Lokalizacje

 • Holborn

  Houghton Street, WC2A 2AE, Holborn

  • London

   London, Wielka Brytania

   pytania