Keystone logo
University of Liverpool Online Programmes

University of Liverpool Online Programmes

University of Liverpool Online Programmes

Wstęp

Wprowadzenie

Witamy w University of Liverpool Online Programmes .

Nasze studia podyplomowe zapewniają niedrogą i wygodną drogę do dalszej nauki i postępu w karierze. Otrzymasz wysoko cenione kwalifikacje z prestiżowego brytyjskiego uniwersytetu i członka Russell Group, grupy 24 brytyjskich uniwersytetów kierowanych przez badania, zaangażowanych w utrzymanie najwyższych możliwych standardów badań i edukacji.

Portret skoncentrowanej dojrzałej kobiety biznesu pracującej na laptopie siedzącej przy stole w domu
Photo by Dean Drobot / Shutterstock

Dlaczego warto uczyć się z University of Liverpool Online Programmes

Wszystkie nasze programy zostały specjalnie zaprojektowane do nauki online. Nauczanie i oceny są elastycznie dostarczane za pośrednictwem naszej najnowocześniejszej platformy edukacyjnej, zapewniając dostęp do wszystkich zasobów i wsparcia wymaganego do ukończenia studiów online. Po pomyślnym ukończeniu programu zostaniesz zaproszony do ukończenia studiów na pięknym kampusie Uniwersytetu w Liverpoolu w północno-zachodniej Anglii.

O nas

University of Liverpool oferuje programy online od 2000 roku. Jesteśmy uznawani za jednego z wiodących w Europie dostawców całkowicie internetowych studiów podyplomowych. Koncentrując się na rozwoju kariery i globalnej współpracy, nasze programy są przeznaczone dla ambitnych profesjonalistów z kilkuletnim doświadczeniem w pracy, którzy chcą zdobyć prestiżowe kwalifikacje, nie rezygnując z dotychczasowych zobowiązań.

Zbliżenie widok z góry Afroamerykanina, który pisze SMS-y na nowoczesnej klawiaturze laptopa, dwurasowy pracownik płci męskiej siedzi przy biurku pracując na komputerze, konsultuje się z klientem lub studiuje online, koncepcja technologii
Photo by fizkes / Shutterstock

Zniżki i stypendia

Studia podyplomowe to duża inwestycja w przyszłość. Aby Ci w tym pomóc, z przyjemnością oferujemy szereg zniżek na czesne i stypendia dla studentów online.

Lokalizacje

  • Liverpool

    Liverpool, Wielka Brytania

    pytania