Keystone logo
University of Leicester Master of Business Administration MBA, kształcenie na odległość
University of Leicester

Master of Business Administration MBA, kształcenie na odległość

Online United Kingdom

30 Months

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 16 850

Nauka na odległość

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

To jest dla Ciebie, jeśli... chcesz być liderem globalnego biznesu. Leicester Global MBA zapewnia wiedzę, umiejętności i międzynarodowo uznaną kwalifikację, aby rozwinąć swoją karierę w zarządzaniu.

Rozpoczęty w 1989 roku, akredytowany przez AMBA, Leicester Master of Business Administration (MBA) jest inspiracją i pionierskim globalnym programem edukacji wykonawczej. Nasz elastyczny kurs nauczania na odległość w niepełnym wymiarze godzin pozwala zdobyć tytuł MBA w ciągu dwóch i pół roku bez konieczności robienia przerwy w karierze. Z zastrzeżeniem ostatecznego zatwierdzenia jest nasz nowy przyspieszony szlak, gdzie można uzyskać stopień w ciągu zaledwie dwóch lat, biorąc dwa moduły w tym samym czasie.

MBA Leicester ma bogate dziedzictwo w zakresie innowacji i wdrażania technologii cyfrowych. Jest to jeden z najstarszych akredytowanych przez AMBA programów MBA do nauczania na odległość na świecie, o silnej międzynarodowej reputacji. Z ponad 12 000 absolwentów mamy prawdziwie globalną sieć absolwentów MBA profesjonalistów i liderów biznesu pracujących w wielu sektorach.

Dzięki Leicester Global MBA możesz studiować w pełni online i możesz uzupełnić swoje studia o naukę w domu. Twoja nauka online będzie obejmować oglądanie nagranych wykładów, udział w seminariach i warsztatach online na żywo, interakcję z wykładowcami i innymi studentami na forach dyskusyjnych online i uczenie się z naszych przewodników online. Masz również możliwość wzięcia udziału w naszym mieszkalnym Leicester Masterclass, który odbywa się w nowym kampusie School of Business o wartości 16 milionów funtów.

Wszystkie nauczanie jest dostarczane przez pracowników School of Business, którzy łączą najnowocześniejsze techniki nauczania z innowacyjnymi i przyszłościowymi badaniami, aby pomóc Ci rozwinąć swoją wiedzę. Twoje studia będą w małych grupach (do 20 studentów) z szerokimi możliwościami pracy zespołowej i tworzenia sieci (w zespołach 3-5) między studentami i wykładowcami.

Każda kohorta składa się ze studentów zarówno z Wielkiej Brytanii, jak i z zagranicy, oferując niezrównane możliwości uczenia się międzykulturowego.

MBA w Leicester daje możliwość specjalizowania się w:

 • Business Analytics *z zastrzeżeniem ostatecznego zatwierdzenia
 • Finanse
 • Zarządzanie zasobami ludzkimi
 • Marketing

Kurs jest konkurencyjny cenowo z wieloma opcjami płatności i oferuje Ci świetny zwrot z inwestycji.

Oprócz akredytacji AMBA, Leicester MBA jest również akredytowany przez, i umożliwia zdobycie kwalifikacji zawodowych z:

 • Chartered Management Institute (CMI): Oprócz zdobycia tytułu MBA, po ukończeniu programu (i pod warunkiem pomyślnej moderacji) otrzymasz certyfikat lub dyplom Level 7 w zakresie zarządzania strategicznego i praktyki przywództwa oraz status Foundation Chartered Manager.
 • Chartered Institute of Management Accountants (CIMA): zwolnienia z egzaminów CIMA na osiem naszych modułów (pod warunkiem zadowalającego ukończenia).
 • Chartered Institute of Marketing (CIM): Jeśli wybierzesz naszą trasę specjalistyczną MBA Marketing, będziesz miał możliwość uzyskania zwolnień z modułów na profesjonalnych kwalifikacjach z CIM.

Dlaczego Leicester?

 • Leicester Global MBA jest akredytowany przez AMBA i posiada tę prestiżową akredytację od 1998 roku. AMBA jest znakiem jakości dla programów MBA.
 • Leicester Global MBA jest oferowany jako program nauczania na odległość od ponad 30 lat i ma wiedzę, reputację i wiarygodność, które pochodzą z tego doświadczenia.
 • Nasi studenci Leicester MBA są nagradzani trzymając zarówno AMBA Best MBA Student of the Year 2021 i CMI Student of the Year 2021.
 • Po ukończeniu MBA Leicester Twój certyfikat nie będzie stwierdzał, jak się uczyłeś, więc otrzymasz taki sam certyfikat jak student z kampusu.

Nauczanie i uczenie się

Będziesz nauczany przez pracowników akademickich, którzy mają międzynarodowe badania i doświadczenie w nauczaniu, a także praktyczne doświadczenie w swoich dziedzinach. Będziesz miał również akademickiego osobistego opiekuna, który zapewni wsparcie i wskazówki, aby umożliwić ci jak najlepsze wykorzystanie studiów.

Nasz program daje Ci elastyczność, aby dopasować swoje studia wokół swoich zobowiązań zawodowych i osobistych, zapewniając jednocześnie, że spełniasz wymagania dotyczące nauki i progresji.

Program składa się z pięciu modułów, z których każdy trwa 6 miesięcy i trwa od 1 kwietnia do 21 września oraz od 1 października do 21 marca, z 9/10-dniowymi przerwami między modułami. Podczas studiowania modułu, co tydzień będziesz oglądać dwugodzinny nagrany wykład lub uczestniczyć w jedno/dwugodzinnym seminarium online na żywo. Będą one dodatkowo wspierane przez nasz przewodnik online, dodatkowe materiały edukacyjne oraz dyskusje na forum internetowym z twoimi wykładowcami i rówieśnikami. Nauczanie online odbywa się za pośrednictwem naszego środowiska edukacyjnego Leicester, w którym znajdują się również Twoje materiały do nauki. Seminaria na żywo są podejmowane w małych grupach i zaplanowane tak, aby były dogodne dla różnych stref czasowych. Ponieważ jest to globalne MBA, niektóre z twoich seminariów mogą być zaplanowane w ramach tego, co stanowi twoje normalne godziny pracy.

Podczas każdego modułu będziesz miał okazję uczestniczyć w warsztatach mieszkaniowych, odbywających się w lutym i sierpniu. Ponieważ wiemy, że robisz stopień nauczania na odległość dla elastyczności, warsztaty lutowe odbywają się online, a warsztaty sierpniowe są osobiście w obu Leicester i ZEA.

Każdego sierpnia będziesz miał również okazję uczestniczyć w Leicester Masterclass, odbywającym się w kampusie University of Leicester School of Business.

Z pięciu modułów programu, pierwsze trzy są twoimi podstawowymi modułami, ocenianymi przez śródokresowy egzamin online z otwartą książką (trwający 72 godziny) i indywidualne zadanie, złożone na końcu modułu. Czwarty moduł jest modułem opcji, z wyborem trzech opcji odpowiadających oferowanym specjalizacjom MBA: zarządzanie zasobami ludzkimi; finanse; i, marketing. Moduł ten jest oceniany przez zadanie grupowe i indywidualne zadanie. w ostatnim module dostarczysz swój projekt MBA, który pomoże ci poprawić perspektywy zawodowe, umożliwiając przeprowadzenie badania w stylu konsultacyjnym na żywo we własnej organizacji, podjęcie badań rynkowych dla następnego start-upu lub zbadanie dogłębnie dowolnego tematu biznesowego lub zarządzania interesem.

Kształcenie na odległość

Nauka online jest ważną cechą tego kursu, dlatego aby wziąć w nim udział, należy mieć niezawodny, regularny dostęp do Internetu (najlepiej z połączeniem szerokopasmowym).

Jako student kształcenia na odległość, będziesz miał dostęp do usługi elektronicznej Biblioteki Uniwersyteckiej, Leicester Digital Library, która zawiera dużą liczbę e-czasopism i e-booków.

Jeśli mieszkasz w pobliżu Leicester, możesz oczywiście odwiedzić Bibliotekę osobiście. Dla studentów z Wielkiej Brytanii, którzy chcą korzystać z innych bibliotek, możemy wydać kartę, która na to pozwala. Jest to program krajowy, który umożliwia studentom kształcenia na odległość wypożyczenie materiałów z maksymalnie trzech innych bibliotek uczestniczących w programie.

Program

Rekrutacja

Stypendia i Finansowanie

O szkole

pytania

Podobne kursy

 • MBA
  • Hoboken, Stany Zjednoczone
 • Przyspieszone studia magisterskie w dziedzinie zarządzania biznesem
  • Lisle, Stany Zjednoczone
 • Master of Business Administration - Custom
  • Rock Hill, Stany Zjednoczone