Keystone logo
© BIMM University
University of Law Online Postgraduate

University of Law Online Postgraduate

University of Law Online Postgraduate

Wstęp

University of Law jest jednym z najdłużej działających wyspecjalizowanych dostawców edukacji prawnej w Wielkiej Brytanii. Możemy prześledzić nasze początki do 1876 roku wraz z utworzeniem wiodącej firmy tutorialowej Gibson

Dzięki bogatemu dziedzictwu i reputacji w zakresie innowacji i współczesnych praktyk nauczania, nieustannie koncentrujemy się na rozwijaniu najlepszych umysłów prawniczych.

Co nas wyróżnia

To, co odróżnia nas od innych uniwersytetów, jest nadrzędną zasadą, że obecni i przyszli prawnicy, których uczymy, powinni uczyć się tylko w realistycznym, profesjonalnym i współczesnym kontekście z dużą ilością praktycznego, interaktywnego zaangażowania. Dlatego utrzymujemy wysokie godziny kontaktów i małe grupy nauczycieli.

Innowacje i współczesne praktyki nauczania

Wszystkie nasze kursy - od studiów licencjackich po wiodące na rynku kursy podyplomowe i programy rozwoju zawodowego - są zaprojektowane z unikalnym, zróżnicowanym i innowacyjnym podejściem do nauki, które udowodniło, że zapewnia samodzielnych prawników, którzy mogą konkurować w szybko zmieniającym się świecie usług prawnych. Nasze kursy koncentrują się na rozwijaniu umiejętności rozwiązywania problemów, ważenia argumentów, krytycznego myślenia i świadomości komercyjnej, aby przygotować Cię na rzeczywiste wyzwania w świecie pracy.

Potężne połączenia

Nasze osiągnięcia w zakresie uczenia się i rozwoju pomogły nam ustanowić światowe powiązania na rynku usług prawniczych. Właśnie dlatego wiele wiodących globalnych firm prawniczych współpracuje wyłącznie z nami w celu rozwijania swoich pracowników, a także dlatego, że prawni pracodawcy wszystkich typów chcą spotkać się z naszymi studentami. To także dlatego szkoły prawnicze i organizacje zawodowe na całym świecie decydują się na strategiczne sojusze z nami.

Zrozumienie prawa

University of Law jest uznanym na arenie międzynarodowej ekspertem w dziedzinie prawa. Zamiast koncentrować się na badaniach akademickich, naszym celem jest bycie liderami w sprawach ważnych dla zawodu prawnika i kolejnego pokolenia praktykujących prawników. Nasze kursy obejmują dogłębne spojrzenie na kluczowe obszary prawa i zapewniają szerszy przegląd systemu prawnego, aby lepiej dopasować kontekst do tego, czego się nauczyliśmy.

Najbardziej doświadczeni nauczyciele

Ponad 250 naszych tutorów to wykwalifikowani prawnicy, wielu nadal praktykuje, a wszyscy mają duże doświadczenie praktyczne, które są w stanie przekazać naszym studentom. Ułatwiamy ten proces dzięki wysokiemu czasowi kontaktu między uczniami i nauczycielom oraz niewielkim liczebności klas - jest to jeden z powodów, dla których wiele kancelarii prawnych nalega, aby stażyści uczyli się u nas.

Koncentruje się na zdolności do zatrudnienia

Koncentrujemy się wyłącznie na szkoleniach praktycznych i zapewniamy studentom dostęp do naszej wiodącej na rynku usługi karier prawnych i bazy danych wolnych miejsc pracy, gdy tylko zaakceptują miejsce u nas. Studenci korzystają również z naszych pionierskich i wielokrotnie nagradzanych programów pro bono, które pozwalają im zdobyć cenne doświadczenie zawodowe, pomagając prawdziwym klientom z lokalnej społeczności.

Poszerzanie dostępu

Poważnie podchodzimy do odpowiedzialności za poszerzenie dostępu do zawodu prawnika i oferujemy szeroką gamę stypendiów, aby pomóc utalentowanym studentom University of Law w finansowaniu ich szkoleń prawnych i osiągnięciu ambicji zawodowych.

Lokalizacje

  • London

    London, Wielka Brytania

    pytania