Keystone logo
© ©University of Hull
University of Hull Online

University of Hull Online

University of Hull Online

Wstęp

172494_172346_button_read-more-about-hull-online-on-their-website.png

Szukasz inspiracji i wyzwania, aby odnieść sukces w swoim stopniu? University of Hull Online to doskonały wybór. Otrzymujesz doskonałość nauczania i możliwości rozwoju kariery, z których jesteśmy znani. Plus elastyczność nauki online.

Dzięki University of Hull Online otrzymujesz fachowe nauczanie, możliwości i inspirację potrzebne do odniesienia sukcesu.

Dostosuj swoje studia do pracy i innych zobowiązań, zdobywając uniwersalne umiejętności i wiedzę, które cenią pracodawcy.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Nagrodzony srebrnym medalem za doskonałość w nauczaniu w 2018 r.*
*Nagrodzony srebrnym medalem w ramach Teaching Excellence Framework, który jest wyrazem uznania dla doskonałości w nauczaniu i uczeniu się na brytyjskich uniwersytetach i uczelniach

Nazwany przez Times Higher Education wśród 50 najlepszych brytyjskich instytucji pod względem siły badawczej

95,9% studentów pracuje lub kontynuuje naukę sześć miesięcy po ukończeniu studiów**
** Osoby, które ukończyły studia pierwszego stopnia w pełnym wymiarze czasu pracy w Wielkiej Brytanii; Badanie Destynacje Absolwentów Szkół Wyższych za rok akademicki 2016/17 opublikowane przez GUS 2018.

Zrób kolejny krok w swojej karierze

Szukasz inspiracji i wyzwania, aby odnieść sukces w swoim stopniu? University of Hull Online to doskonały wybór. Otrzymujesz doskonałość nauczania i możliwości rozwoju kariery, z których jesteśmy znani. Plus elastyczność nauki online.

Oto kilka powodów, dla których warto do nas dołączyć.

 • Zdobądź przewagę na swojej drodze zawodowej . Wszystkie nasze kursy zostały zaprojektowane z myślą o zatrudnieniu. Podczas studiów uczysz się odpowiednich i uniwersalnych umiejętności, które cenią pracodawcy.
 • Wyróżnij swoje CV . Mamy bliskie relacje z przemysłem, rządem i innymi partnerami. Daje to możliwość dostępu do rzeczywistego know-how, aby wzbogacić swoje CV.
 • Bądź dobrze połączony . Nasze kursy online łączą Cię z globalną społecznością podobnie myślących studentów. Podczas nauki możesz dzielić się cenną wiedzą i perspektywami z rówieśnikami.
 • Nawiązuj przyjaźnie na całe życie . Relacje, które budujesz studiując u nas, nie kończą się wraz z zakończeniem kursu. Z nami masz poradnictwo zawodowe na całe życie. I dostęp do naszej globalnej sieci absolwentów liczącej 85 000 osób.
 • Dołącz do naszej listy osób osiągających sukcesy, liderów, influencerów i ekspertów . Nasi absolwenci to Tom Watson, zastępca lidera Partii Pracy; Jeremy Darroch, dyrektor naczelny Sky UK; oraz Dame Eleanor King, sędzia Sądu Apelacyjnego Anglii i Walii.
 • Pomóż zmienić świat . Na Uniwersytecie w Hull dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Ci fachowe nauczanie i wsparcie, którego potrzebujesz, aby pomóc w budowaniu lepszego świata. Dlatego naszym mottem jest „Lampadas Ferens” , tłumaczone jako „Niesienie światła nauki”. Chodź i dołącz do nas!

Elastyczne nauczanie online

W University of Hull Online nasi doświadczeni korepetytorzy będą zachęcać Cię do osiągania celów.

Nie ma potrzeby robienia sobie przerwy w pracy lub osobistych zobowiązaniach podczas studiowania naszych kursów online w niepełnym wymiarze godzin.

Powody, dla których warto uczyć się z nami online

 • Studiuj na własnych warunkach . Masz łatwy dostęp online do wszystkich materiałów szkoleniowych z komputera stacjonarnego lub tabletu, bez dodatkowych kosztów.
 • Zachowaj równowagę między życiem zawodowym a prywatnym . Dzięki łatwym w zarządzaniu tematom tygodniowym możesz zaplanować naukę wokół swojej pracy i osobistych zobowiązań.
 • Bądź częścią globalnej społeczności . Dziel się wiedzą i perspektywami z rówieśnikami z całego świata i buduj globalne sieci zawodowe.
 • Dedykowane wsparcie . Masz dostęp do dedykowanego doradcy studenckiego, który udzieli Ci wsparcia w nauce, kiedy tylko tego potrzebujesz.

Jak to działa

 • Angażuj się, gdy się uczysz . Twoje studia obejmują interaktywną mieszankę internetowych forów dyskusyjnych, wykładów na żądanie i seminariów internetowych na żywo.
 • Korzystaj z pomocy nauczycieli, kiedy jej potrzebujesz . Dzięki naszej internetowej platformie edukacyjnej masz łatwy dostęp do wsparcia i informacji zwrotnych od swojego nauczyciela.
 • Prześlij swoje zadania online . Nie musisz martwić się o koszty podróży, wizy czy czas wolny od pracy. Wszystkie zadania są przesyłane i oceniane online.
 • Zacznij od podstawowych wymagań sprzętowych i programowych . Sprawiamy, że nauka online jest tak bezproblemowa, jak to tylko możliwe.
 • Płać na bieżąco lub płać z góry . Oferujemy elastyczne opcje płatności, dzięki którym możesz zarządzać swoimi finansami.

Myślisz o zdobyciu swojego stopnia podyplomowego online z University of Hull?

Dowiedz się, jak wygląda życie studenta studiów niestacjonarnych podczas naszego Wirtualnego Wieczoru Otwartego.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

 • Hull

  Hull, Wielka Brytania

pytania