Keystone logo
University of Glasgow Online

University of Glasgow Online

University of Glasgow Online

Wstęp

Na Uniwersytecie w Glasgow marzymy o lepszym świecie i inspirujemy się, aby pomagać innym go zmieniać. Miejsce 11. najlepszego uniwersytetu w Wielkiej Brytanii według The Guardian University Guide 2023 i 76. miejsce na świecie według QS World Rankings 2024.

Nasze internetowe programy studiów podyplomowych pozwalają Ci osiągnąć swoje ambicje i dołączyć do naszej zmieniającej świat społeczności. Dołącz do instytucji, w której ambitni ludzie dążą do osiągnięcia sukcesu. Zapoznaj się z jednym z naszych programów online i przygotuj się, aby zostawić po sobie ślad.

Studia online oznaczają, że nie musisz rezygnować z obecnej kariery, aby rozpocząć nową. Będziesz mieć dostęp do naszych interaktywnych zasobów z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie; obejmuje to filmy, interaktywne quizy i dyskusje – zasoby pomagające w nauce i osiąganiu celów zawodowych. Na Uniwersytecie w Glasgow możesz realizować swoje ambicje, nie rezygnując z bieżących zobowiązań.

Dowiedz się więcej


Edukacja magisterska online

Nasz tytuł magistra edukacji online jest idealny dla nauczycieli, studentów studiów doktoranckich lub -EdD oraz specjalistów w dziedzinie edukacji, którzy chcą rozwijać swoją karierę w oparciu o istniejące zobowiązania. Skupiając się na badaniach i nauczaniu na wysokim poziomie ze strony ekspertów, zapewnimy Ci najlepsze warunki do zanurzenia się w dziedzinie edukacji, ze specjalizacjami w zakresie edukacji dorosłych, oceniania i pedagogiki oraz edukacji włączającej.

Magister marketingu internetowego

Dla przyszłych marketerów, którzy chcą sprawdzić swoje umiejętności marketingowe w biznesie na przyszłość, sukces zależy od umiejętności wykorzystania najnowszych technik opartych na danych, zorientowanych na usługi i cyfrowych. Prowadzony przez naszą potrójnie akredytowaną Szkołę Biznesu Adama Smitha, internetowy magister marketingu na Uniwersytecie Glasgow daje możliwość zastosowania najnowszych technologii w podstawach marketingu. Eksploruje najnowsze tematy, od analityki po marketing doświadczeń użytkowników (UX), rozwój marki, zarządzanie marketingowe i zachowania konsumentów.

W Glasgow wspieramy Cię w realizacji Twoich ambicji, studiuj z nami online i zacznij zmieniać świat już dziś.


Dołącz do nas i zaznacz swoją obecność

Referencje studentów

Rankingi

  • Pierwsze miejsce w Wielkiej Brytanii pod względem edukacji według The Times i The Sunday Times Good University Guide 2024
  • 8. miejsce w Wielkiej Brytanii pod względem edukacji według The Complete University Guide 2024
  • 50 najlepszych szkół edukacyjnych na świecie według QS — 2023, 2022, 2021, 2020, 2019

Lokalizacje

  • Glasgow

    Glasgow, Wielka Brytania

pytania