Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
University of Fairfax

University of Fairfax

University of Fairfax

Wstęp

Wyróżnienie University of Fairfax

University of Fairfax jest akredytowaną, internetową instytucją absolwentów utworzoną w odpowiedzi na rosnący niedobór wykwalifikowanych specjalistów od cyberbezpieczeństwa w sektorze publicznym i prywatnym.

Główni pracodawcy (w tym Northrop Grumman, CSC, Lockheed Martin, Wells Fargo, CISCO, DHS, NSA, NRC i Veterans Affairs) zatrudniają i promują naszych studentów i absolwentów. Pracodawcy uznają, że studenci University of Fairfax mogą natychmiast zastosować to, czego się uczą i wnieść swój wkład w pracę, ponieważ: (1) programy dla absolwentów cyberbezpieczeństwa ukierunkowane na praktyków są prowadzone przez ekspertów od cyberbezpieczeństwa oraz (2) wszystkie kursy koncentrują się na cyberbezpieczeństwie i wymagają realizacja projektów cyberbezpieczeństwa "real world".

Kim są nasi uczniowie?

Typowym uczniem University of Fairfax jest cyberbezpieczeństwo lub specjalista IT, który chce przejść na cyberbezpieczeństwo lub który chce dokonać postępów w cyberbezpieczeństwie poprzez osiągnięcie przywództwa lub statusu eksperta. Średnia wieku studenta University of Fairfax wynosi 46.

Dlaczego my?

Nasi studenci donoszą, że Uniwersytet jest wyjątkowy i niezrównany. W szczególności wybrali University of Fairfax ze względu na następujące:

 • 100% skupienia na cyberbezpieczeństwie
 • Ekspert ds. Praktyków cyberbezpieczeństwa
 • Rygorystyczne, oparte na projektach, zorientowane na praktykę programy nauczania
 • Dostępna dostawa kursu online
 • Sukcesy zawodowe studentów i absolwentów
 • Zadowolenie studentów i absolwentów

Akredytacja i zatwierdzenia

University of Fairfax jest akredytowany przez Komisję Edukacji na Odległość (DEAC), wymieniany przez Departament Edukacji Stanów Zjednoczonych jako uznana w kraju agencja akredytująca i jest członkiem policealnej Rady Akredytacji Szkolnictwa Wyższego (CHEA).

Dodatkowe akredytacje, zatwierdzenia i certyfikaty obejmują:

 • Komisja Akredytacyjna DEAC

University of Fairfax jest akredytowany przez Komisję Akredytacji Edukacji na Odległość (DEAC). Komisja Akredytacyjna DEAC jest wymieniana przez Departament Edukacji Stanów Zjednoczonych jako uznana w kraju agencja akredytująca i jest uznanym członkiem Rady Akredytacji Szkolnictwa Wyższego (CHEA).
»Http://www.deac.org
»Https://www.chea.org

Adres i telefon do DEAC:
1101 17th Street NW, Suite 808, Washington, DC 20036
P 202-234-5100 F 202-332-1386

Ponadto University of Fairfax posiada uprawnienia państwowe w kilku stanach i jako zatwierdzona instytucja SARA (State Authorization Reciprocity Agreement) jest w stanie zapisać studentów ze wszystkich stanów USA, z wyjątkiem Kalifornii i Massachusetts, a także studentów zagranicznych.

 • Virginia

University of Fairfax posiada certyfikat Państwowej Rady Szkolnictwa Wyższego dla Virginii zgodnie z postanowieniami tytułu 23 rozdziału 21.1 Kodeksu Wirginii. University of Fairfax otrzymał "Certyfikat na prowadzenie instytucji edukacji policealnej", upoważniający University of Fairfax do oferowania stopni naukowych, kursów na stopnie naukowe lub programów studiów prowadzących do uzyskania dyplomu lub świadectwa w Commonwealth of Virginia. »Http://www.schev.edu

 • Korzyści dla weteranów

Weterani i osoby uprawnione, które kwalifikują się do zasiłków edukacyjnych w ramach Ustawy 911 / GI i innych rozdziałów ustawy University of Fairfax mogą kwalifikować się do zasiłków edukacyjnych, będąc jednocześnie uczestnikami programów edukacyjnych oferowanych przez University of Fairfax . UoF jest dumnym uczestnikiem programu Yellow Ribbon. »Http://www.va.gov

eLearning na University of Fairfax

Zabezpiecz swoją przyszłość i rozwijaj karierę w cyberbezpieczeństwie, ucząc się wyłącznie online w University of Fairfax . eLearning jest wygodny dla specjalistów od cyberbezpieczeństwa, którzy muszą być mobilni i reagować w wymagającym i szybkim tempie.

Korzyści z dostępności

Wszystkie nasze akredytowane, ukierunkowane na praktyków programy absolwentów cyberbezpieczeństwa są dostarczane za pośrednictwem dostępnej, interaktywnej platformy online, która zapewnia:

 • Wygoda całodobowego dostępu do kursów z dowolnego miejsca
 • Elastyczność w celu lepszego pogodzenia obowiązków zawodowych, rodzinnych i edukacyjnych
 • Możliwość wsparcia jeden na jednego
 • Zdolność do współpracy i współpracy z wykładowcami i innymi studentami

Korzyści edukacyjne

Nasz wyszkolony specjalista ds. Praktyki i program nauczania pomagają w stosowaniu tego, czego się od razu nauczysz. Dzięki rygorystycznym, angażującym kursom cyberbezpieczeństwa online:

 • Zapoznaj się z najlepszymi sprawdzonymi metodami od czołowych specjalistów od praktykujących
 • Podziel się swoimi pomysłami i współpracuj z innymi studentami i wykładowcami
 • Popraw swoje umiejętności krytycznego myślenia i rozwiązywania problemów
 • Popraw swoje umiejętności komunikacyjne
 • Zrealizuj prawdziwe projekty, które dotyczą Twojego miejsca pracy

Korzyści kariery

Dzięki interaktywnym programom e-learningowym zbudujesz swoją profesjonalną sieć podczas nauki. Wykładowcy, którzy wykładają twoje kursy, a także współpracownicy cyberbezpieczeństwa, z którymi współpracujesz online, staną się integralną częścią Twojej profesjonalnej sieci podczas całej twojej kariery:

 • Zwiększ swoją widoczność z rówieśnikami w terenie
 • Zastosuj to, czego się uczysz w pracy i jesteś uznawany za swój wkład
 • Sieć z wydziałami i innymi studentami
 • Znajdź satysfakcjonujące możliwości zawodowe

Unikalna metoda nauczania w szkole online

Używamy unikalnego podejścia do uczenia się online - takiego, które łączy dwa rodzaje metod dostarczania online, aby zapewnić najbardziej efektywne uczenie się przez Internet dla dorosłych uczących się. Aby usprawnić uczenie się, nasze programy online obejmują możliwości interakcji w czasie rzeczywistym (synchronicznym) i asynchronicznym.

Dyskusje z wątkami

Interakcja asynchroniczna występuje przez uczestnictwo w prowadzonej przez instruktora "dyskusji wątkowej". Uczniowie uczestniczą w czasie, który najlepiej pasuje do ich harmonogramów.

Online Chat Rooms

Twój instruktor ma "godziny urzędowania" w wyznaczonym czasie każdego tygodnia wieczorem. Te sesje nie są wymagane, ale są dostępne, aby Ci pomóc. Każdy czat jest automatycznie archiwizowany i można go oglądać po dużej prędkości.

SyncSessions ™

Sesje te są zaplanowane co drugi tydzień i stanowią forum do uczenia się grupowego, umożliwiając interakcję w czasie rzeczywistym między wykładowcami i studentami. Są rejestrowane i archiwizowane do użytku studentów.

Wymagania technologiczne

Uczniowie muszą mieć osobisty dostęp do komputera z systemem Windows z co najmniej 512 MB pamięci RAM, szybką łącznością internetową i odpowiednim pakietem oprogramowania biurowego do obsługi przetwarzania tekstu, tworzenia prezentacji i funkcji arkusza kalkulacyjnego. Ponadto wymagana jest kamera internetowa i mikrofon / zestaw słuchawkowy.

Wsparcie dla nauki online

University of Fairfax online stopień bezpieczeństwa cybernetycznego, certyfikaty i programy certyfikacji zapewniają narzędzia i wsparcie potrzebne do odniesienia sukcesu podczas nauki online. Ta internetowa platforma edukacyjna jest przyjazna dla użytkownika i łatwa w nawigacji. Aby zapewnić uczniom produktywne i korzystne doświadczenia edukacyjne, wszyscy nowi uczniowie uczestniczą w orientacji na temat korzystania z platformy online.

Ponadto wiele usług pomocy technicznej zwiększa możliwości nauki online, w tym:

 • Mobilny dostęp do kursów za pośrednictwem technologii smartfonów, takich jak Android, iPhone
 • Twitter podaje na bieżąco ważne terminy i ogłoszenia
 • Help Desk dla pomocy technicznej dostępnej 24/7
 • Zasoby Biblioteki Elektronicznej dostępne do prowadzenia badań wtórnych 24/7
 • Bibliotekarz online
 • Poradniki biblioteczne / Seminaria internetowe dotyczące badań wtórnych

Lokalizacje

 • Roanoke

  Roanoke, Stany Zjednoczone

pytania