Keystone logo
© BIMM University
University of Exeter Online

University of Exeter Online

University of Exeter Online

Wstęp

Studia online na Uniwersytecie w Exeter

Jako członek prestiżowej grupy uniwersytetów Russell jesteśmy zobowiązani do utrzymywania najlepszych badań, wyjątkowego doświadczenia w nauczaniu i uczeniu się oraz niezrównanych powiązań z biznesem i sektorem publicznym.

Wszyscy nasi studenci, zarówno w kampusie, jak i w Internecie, korzystają z dostępu do naukowców, którzy są liderami w swoich dziedzinach i pasjonują się wprowadzaniem swoich najnowszych badań do klasy. Będą wyzwaniem do odkrywania nowych pomysłów, zadawania pytań i rozwiązywania problemów. Studiując online studia magisterskie na University of Exeter, odkryjesz, jak kierować własną nauką i brać aktywny udział w tworzeniu wiedzy, upewniając się, że nauczysz się myśleć, a nie tylko myśleć. Będziesz mógł współpracować z naukowcami i innymi studentami i rozwijać zrozumienie, które ma wpływ zarówno na twoje życie zawodowe, jak i osobiste.

Dlaczego warto studiować online?

Studia online zapewniają elastyczne podejście do kształcenia podyplomowego, umożliwiając rozwój kariery bez jej przerywania. W świecie, w którym wydaje się, że jesteśmy tylko bardziej zajęci, a rozwój kariery jest tylko jednym z wielu talerzy, które kręcimy, nauka online jest odpowiedzią na wezwanie profesjonalistów biznesowych, takich jak Ty, którzy chcą podnieść swoje umiejętności bez przerwy. Nauka online zapewnia maksymalną elastyczność w dyktowaniu nie tylko tego, kiedy się uczysz, ale także tego, co studiujesz, co oznacza, że możesz dostosować swój program do swoich potrzeb.

Po co uczyć się u nas online?

Nasze internetowe stopnie magisterskie mają taką samą wartość jak nasze kwalifikacje na terenie kampusu i są pod każdym względem równie trudne pod względem akademickim. Oferują elastyczność studentom o ugruntowanej karierze, a także przedsiębiorcom, którzy chcą poprawić swoje umiejętności przywódcze, jednocześnie rozwijając swoją działalność.

Ucz się we własnym tempie

Rozumiemy, że pogodzenie osobistych i zawodowych zobowiązań z nauką online może być wyzwaniem. Dlatego umieściliśmy Cię na miejscu kierowcy; tworzysz harmonogram, który umożliwia naukę i dalsze osiąganie celów zawodowych. Aby zapewnić maksymalną elastyczność, oferujemy trzy daty rozpoczęcia w ciągu roku i możliwość robienia przerw w razie potrzeby, o ile ukończysz studia w ciągu pięciu lat. Oferujemy również możliwość podjęcia kwalifikacji PGCert i PGDip, które można następnie uaktualnić do stopnia Master, gdy pozwolą na to czasy lub zobowiązania finansowe.

Wzmocnij swoją karierę

Studiowanie u nas oferuje nie tylko wyjątkowe możliwości rozwoju zawodowego, ale także możliwość nawiązania kontaktu z ogólnoświatową siecią rówieśników i biznesową. Ponadto uczenie się w środowisku wirtualnym zarówno wzmacnia, jak i demonstruje kluczowe umiejętności, których pracodawcy poszukują w nowoczesnym miejscu pracy, takie jak umiejętność komunikacji i zarządzania czasem, umiejętność samodzielnej motywacji i kierowania oraz łatwość korzystania z pojawiających się technologii cyfrowych.

Jak działa nauczanie i uczenie się online?

Cała Twoja nauka będzie dostępna online w naszym wszechstronnym środowisku Exeter Learning Environment (ELE), w tym:

 • Materiały dydaktyczne – w formie pisemnej, nagranej lub animowanej
 • Quizy sprawdzające Twoją naukę i zrozumienie
 • Filmy, podcasty, artykuły do przeczytania
 • Dostęp do książek elektronicznych

Twoja nauka zostanie podzielona na tygodniowy harmonogram, dzięki czemu będziesz mógł zobaczyć, jaką pracę powinieneś wykonać w ciągu tygodnia. Wypracowaliśmy czas na przygotowanie i przesłanie wszelkich ocen, które masz, a następnie czas na uzyskanie opinii na ich temat, zanim zdecydujesz się zarejestrować i zapłacić za kolejny moduł.

Funkcje kampusu

Usługi dla studentów online

Na University of Exeter dokładamy wszelkich starań, aby Twoja edukacja online była tak płynna, jak to tylko możliwe, abyś mógł w pełni wykorzystać swój potencjał. W pełni doceniamy i rozumiemy, że Twoje zaangażowanie w edukację wiąże się z pracą, domem i innymi priorytetami. Dlatego na University of Exeter oferujemy szereg usług wsparcia, które pomogą Ci przejść tę ekscytującą podróż.

Jak będziemy Cię wspierać?

Wsparcie akademickie

Będziesz mieć regularne wsparcie od swojego opiekuna naukowego w postaci zaplanowanych spotkań online, a także wszelkie wsparcie ad hoc, którego możesz potrzebować, w tym przejście na uniwersytet, przygotowanie do oceny, odpowiadanie na informacje zwrotne lub wszelkie inne kwestie, które mogą mieć wpływ na twoje studia. Twój opiekun modułu będzie koncentrował się na wspieraniu Cię w przypadku jakichkolwiek pytań lub wyjaśnień dotyczących modułu, którego Cię nauczyli, z wyraźnym celem pomocy w wykorzystaniu Twojego potencjału akademickiego.

Usługi wsparcia edukacji

Nasi doradcy ds. wsparcia edukacji są tutaj, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania, które nie są bezpośrednio związane z nauczaniem. Nasi pracownicy potrafią terminowo odpowiadać na Twoje pytania dotyczące tematów, począwszy od terminów oceny, jak uzyskać przedłużenie lub jak przesłać oceny. Jeśli nie będą w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie, będą mogli skierować Cię do kogoś, kto może!

Biblioteka Cyfrowa

Wszystkie zasoby biblioteczne, których potrzebujesz, aby odnieść sukces w edukacji, są dostępne za pośrednictwem naszej w pełni cyfrowej biblioteki, dostępnej z dowolnego miejsca w dowolnym czasie. Jesteśmy dumni z tego, że możemy zapewnić wysoce spersonalizowaną usługę wsparcia biblioteki, do której nasi studenci online mogą uzyskać dostęp za pośrednictwem różnych kanałów, w tym czatu internetowego 24/7, poczty e-mail i wsparcia 1:1 od bibliotekarzy za pośrednictwem Microsoft Teams. Jeśli biblioteka cyfrowa jest dla Ciebie nowa, mamy zbiór przewodników online, które pomogą Ci jak najlepiej wykorzystać ten zasób do nauki i badań.

Umiejętności uczenia się

Może minąć trochę czasu od twojego ostatniego artykułu akademickiego lub może to być dla ciebie zupełnie nowa umiejętność. Nie panikuj! Możesz wziąć udział w warsztatach online, odwiedzić wirtualną kawiarnię do pisania lub umówić się na wizytę online z doradcą Strefy Studiów, który może zaoferować porady i wsparcie w wielu dziedzinach związanych z nauką, w tym:

 • Strategie czytania i robienia notatek
 • Studia i zarządzanie czasem
 • Analiza krytyczna
 • Umiejętności prezentacji
 • Pisanie akademickie
 • Zrozumienie opinii
 • Powtórki i strategie egzaminacyjne

Nasze zasoby online obejmujące te i inne obszary będą również dostępne, gdy rozpoczniesz z nami swoją podróż edukacyjną.

Oprócz tych usług, University of Exeter współpracował z zespołem Studiosity, aby oferować studentom wsparcie online w zakresie nauki przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Dostęp za pośrednictwem ELE umożliwia przesyłanie fragmentów pracy lub projektów zadań do 5500 słów w celu uzyskania szybkiej, ale przydatnej informacji zwrotnej na temat pisowni, gramatyki, struktury, wyboru języka i odniesień. Uczniowie mogą złożyć 10 zgłoszeń rocznie, odnawiając je we wrześniu.

Usługi dobrego samopoczucia

Na University of Exeter z pasją wspieramy naszych studentów w dobrym zdrowiu fizycznym i psychicznym, aby mogli mieć jak najlepsze doświadczenia akademickie i studenckie. Nasze wsparcie usług dobrostanu składa się z trzech głównych Pathways :

 • Terapie psychologiczne Pathway
 • Zdrowie psychiczne Pathway
 • Dostępność Pathway

Dążymy do zapewnienia środowiska uczenia się, które zapewni wszystkim naszym uczniom wsparcie, którego potrzebują, aby się rozwijać. Wspieramy uczniów z długotrwałą niepełnosprawnością, w tym z przewlekłymi schorzeniami, upośledzeniami fizycznymi i sensorycznymi, różnicami w nauce oraz z zaburzeniami ze spektrum autyzmu (ASC).

Zasiłek

Rozumiemy, że czasami trudno jest pogodzić edukację z innymi zobowiązaniami, w tym domem i pracą. Jeśli twoje zdrowie psychiczne lub fizyczne ma wpływ na twoją zdolność do nauki lub twoje studia stwarzają problemy zdrowotne, nasi doświadczeni doradcy ds. edukacji i opieki są dostępni, aby porozmawiać z tobą i wesprzeć cię w sposób poufny i bez osądzania.

Zatrudnialność

Twoja podróż edukacyjna prawdopodobnie była napędzana pasją do kierowania lub rozwijania swojej kariery w określonym kierunku lub z miłości do nauki. Tak czy inaczej, jesteśmy po to, aby pomóc Ci znaleźć drogę, która opiera się na Twoich kwalifikacjach i doświadczeniu zawodowym. Oprócz rozwijania umiejętności związanych z zatrudnialnością poprzez kurs, będziesz mieć dostęp do szeregu zasobów wspieranych przez w pełni wykwalifikowanych doradców ds. kariery i zatrudnienia, zapewniających dostęp do:

 • Tworzenie efektywnych CV, listów motywacyjnych i formularzy aplikacyjnych
 • Oferty pracy, targi karier, prezentacje pracodawców i absolwentów
 • Spotkania z poradnictwem zawodowym i warsztaty umiejętności, które pomogą w planowaniu kariery, poszukiwaniu pracy i przygotowaniu do procesów wyboru pracy

Wsparcie IT

Kiedy uczysz się z nami online, będziesz mieć dostęp do tego samego wsparcia informatycznego, co nasi studenci na terenie kampusu. To zawiera:

 • adres e-mail Uniwersytetu Exeter
 • Pamięć w chmurze OneDrive
 • ekspert IT Service Desk do wsparcia dostępu i resetowania haseł

Po opłaceniu i zapisaniu się na kurs utworzysz nazwę użytkownika i hasło do swojego osobistego konta IT. Użyjesz go, aby uzyskać dostęp do swojego kursu za pośrednictwem ELE, a także do swojego uniwersyteckiego konta e-mail, na które będą wysyłane wszystkie wiadomości e-mail związane z kursem.

  Rekrutacja

  Lokalizacje

  • Exeter

   Stocker Road, EX4 4PY, Exeter

   pytania