Keystone logo
University of Essex Online

University of Essex Online

University of Essex Online

Wstęp

University of Essex Online oferuje w 100% online i w niepełnym wymiarze godzin kursy z zakresu biznesu, informatyki, edukacji, zdrowia, prawa, kryminologii i psychologii. Oferowane przez nas kwalifikacje obejmują CertHEs i licencjaty na poziomie licencjackim oraz PG Certs, PG Dips i magisterskie na poziomie podyplomowym, z czasem trwania studiów od 8 miesięcy do 4 lat.

Możesz uczyć się u nas z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu i o czasie, który najlepiej pasuje do Twojego harmonogramu. Twój kurs będzie realizowany za pośrednictwem najnowocześniejszego wirtualnego środowiska uczenia się (VLE), które zapewnia całodobowy dostęp do wysokiej jakości zasobów, w tym wykładów, forów dyskusyjnych, seminariów na żywo i sesji pytań i odpowiedzi, a także jako obszerna eLibrary.

Nawet Twoje oceny zostaną wypełnione całkowicie online – żaden z naszych kursów nie wymaga podróży do ośrodków egzaminacyjnych lub centrów egzaminacyjnych. W rzeczywistości większość naszych kursów w ogóle nie ma egzaminów! W przypadku kilku kursów, które mają wymagania egzaminacyjne, korzystamy z wirtualnego systemu nadzoru, który umożliwia poddawanie rygorystycznych egzaminów akademickich w zaciszu własnego domu. W przeciwnym razie będziesz wykonywać zadania pisemne, brać udział w forach dyskusyjnych lub pisać refleksyjne wpisy do dziennika.

Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym profesjonalistą, który chce rozwijać swoją karierę, czy niedawnym absolwentem, który chce ulepszyć swoje CV, nauka online jest opłacalnym, wygodnym i elastycznym sposobem na awans.

Dlaczego u nas studiować?

Jesteśmy jednym z najdłużej działających dostawców studiów w 100% online w Wielkiej Brytanii. Wszystkie nasze kursy są specjalnie zaprojektowane do dostarczania online, łącząc złoty standard nauczania z najnowszą technologią i umożliwiając zdobycie najwyższej klasy edukacji z dowolnego miejsca na świecie.

Jesteśmy dumni, że otrzymaliśmy srebrną ocenę w Teaching Excellence Framework (TEF) przeprowadzonym przez Office for Students (OfS). Jest to wyraz uznania dla naszego zaangażowania w zapewnianie wysokiej jakości doświadczeń studentów, z wyróżniającymi się ocenami uzyskanymi za środowisko uczenia się i wsparcie akademickie - a także ocenę nauczania i informacje zwrotne. W badaniu National Student Survey (NSS) z 2023 r. 95% uczestników zgodziło się, że kurs pomógł im rozwinąć wiedzę i umiejętności potrzebne w przyszłości, a 94% stwierdziło, że ich kurs był stymulujący intelektualnie.

Nasi korepetytorzy online to wiodące autorytety i specjaliści w swoich dziedzinach. Pasjonują się tym, czego uczą i łączą swoją wiedzę na temat praktyki branżowej z wysokiej jakości nauczaniem akademickim, oferując niezrównane doświadczenie edukacyjne.

Nasz zespół oddanych doradców studenckich i specjalistów od umiejętności studiowania zapewnia światowej klasy mentoring i wsparcie akademickie od pierwszego dnia do ukończenia studiów. Zespół będzie pod ręką, aby pomóc i poprowadzić Cię w miarę postępów w nauce. Niezależnie od pytania lub problemu, będą współpracować z Tobą, aby znaleźć rozwiązanie.

Wszystkie nasze kwalifikacje są przyznawane i zatwierdzane przez University of Essex, wielokrotnie nagradzany uniwersytet z 50-letnim dziedzictwem w zakresie nauczania i doskonałości badawczej. Po ukończeniu studiów zostaniesz zaproszony do ukończenia kampusu Uniwersytetu Essex w Colchester. Otrzymasz ten sam certyfikat, co studenci z kampusu – Twój tryb studiów jest wymieniony tylko w transkrypcji akademickiej.

Stypendia i Finansowanie

Opłaty i opcje finansowania

Edukacja uniwersytecka to jedna z największych inwestycji w siebie i swoją karierę. Nasze czesne jest takie samo dla wszystkich studentów, w Wielkiej Brytanii i za granicą – i obejmuje wszystkie materiały dydaktyczne i lekturę obowiązkową. Nie ma żadnych ukrytych opłat za oceny lub poprawki!

Oferujemy również studentom szereg zniżek na czesne, stypendia i opcje płatności za nasze kursy online.*

 • Zniżka dla absolwentów: Absolwenci University of Essex lub University of Essex Online są uprawnieni do 10% zniżki.
 • Pełna zniżka: Zapłać pełną opłatę za naukę z góry, a otrzymasz 5% zniżki.
 • Stypendium międzynarodowe: Częściowe stypendium dostępne dla studentów zagranicznych mieszkających w określonych regionach poza Wielką Brytanią.
 • Pożyczka studencka: Nasze programy CertHE oraz studia licencjackie i magisterskie są przeznaczone na pożyczki studenckie od Student Finance England.
 • Miesięczny plan płatności: dostępny dla osób, które finansują się samodzielnie.

* Należy pamiętać, że można zastosować maksymalnie dwie zniżki lub stypendia, a dwa stypendia nie mogą być stosowane łącznie. Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych zniżek i stypendiów oraz omówić swoje uprawnienia, skontaktuj się z naszym zespołem rekrutacyjnym.

Statystyki absolwentów

Rankingi

TEF

Jesteśmy dumni, że otrzymaliśmy srebrną ocenę w programie Teaching Excellence Framework (TEF) prowadzonym przez Biuro ds. Studentów (OfS). Stanowi to wyraz naszego zaangażowania w zapewnianie studentom wysokiej jakości doświadczeń, z wyjątkowymi ocenami uzyskanymi za środowisko uczenia się i wsparcie akademickie, a także ocenę nauczania i informacje zwrotne.

NSS

University of Essex Online osiąga doskonałość w nauczaniu, uczeniu się i wsparciu akademickim w badaniu National Student Survey (NSS) z 2023 r.

Lokalizacje

 • Leeds

  Albion Street, LS1 5ES, Leeds

 • QM88+QV

  QM88+QV, Wielka Brytania

Chat with students

pytania