Keystone logo
University of Cambridge Institute for Sustainability Leadership (CISL)

University of Cambridge Institute for Sustainability Leadership (CISL)

University of Cambridge Institute for Sustainability Leadership (CISL)

Wstęp

University of Cambridge Institute for Sustainability Leadership (CISL) dąży do stworzenia zarówno liderów, jak i rozwiązań napędzających zrównoważoną gospodarkę. CISL jest zdeterminowany, by rzucać wyzwanie, informować i wspierać liderów biznesu i polityki, aby podejmowali konkretne wysiłki na rzecz globalnych zmian. Koncentrując się na opracowywaniu strategii, które godzą rentowność i zrównoważony rozwój, CISL ma nadzieję zbudować zdolności przywódcze jednostek, aby tworzyć przyszłość, jakiej pragniemy, bez uszczerbku dla sukcesu organizacyjnego.

Międzynarodowa Sieć Absolwentów CISL składa się z około 16 000 starszych liderów i czołowych praktyków, którzy reprezentują biznes, sektor publiczny i społeczeństwo obywatelskie w różnych branżach na całym świecie. Członkowie tej sieci mają okazję dyskutować o pomysłach i doświadczeniach, współpracować i wpływać na zmiany.

CISL współpracuje z dostawcą edukacji cyfrowej GetSmarter, aby stworzyć interaktywne i wspierane doświadczenie edukacyjne, które wyposaża Cię w przewodzenie w zmieniającym się świecie biznesu.

University of Cambridge Institute for Sustainability Leadership (CISL) współpracuje z GetSmarter, marką 2U, Inc., aby zapewnić interaktywne i wspierane doświadczenie edukacyjne, wyposażając Cię w wywieranie wpływu na zmieniający się świat biznesu.

Lokalizacje

  • Cambridge

    Trumpington Street,1, CB2 1QA, Cambridge

    pytania