Keystone logo
© BIMM University
University of Bolton - Online Studies

University of Bolton - Online Studies

University of Bolton - Online Studies

Wstęp

Western International College Online oferuje programy studiów w specjalistycznych dziedzinach, takich jak biznes i rachunkowość. Studenci z różnych środowisk akademickich i poziomów mogą dołączyć do WINC Online, aby zdobyć kwalifikacje na poziomie podstawowym, licencjackim i podyplomowym.

WINC Online jest częścią międzynarodowej grupy instytucji Knowledgucate z siedzibą w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Baza wiedzy jest właścicielem i prowadzi sieć placów zabaw, szkół podstawowych i średnich, szkół wyższych przed uniwersytetami, studiów licencjackich i podyplomowych, a także uniwersytetu w Indiach. Jest także właścicielem i prowadzi instytucje edukacyjne w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Wielkiej Brytanii, a także oferuje programy w przestrzeni online.

WINC Online to internetowe skrzydło / kształcenie na odległość w WINC w Wielkiej Brytanii, utworzone wyłącznie w celu zapewnienia studentom możliwości wykonywania akredytowanych kwalifikacji bez uszczerbku dla ich harmonogramu pracy lub rodziny. Programy oferowane przez WINC Online są w partnerstwie z akredytowanymi instytucjami lub uniwersytetami oraz nauczane i oceniane według tych samych standardów, co oferowane w tradycyjnym modelu.

128896_pexels-photo-1438072.jpeg

Buro Millennial / Pexels

Dlaczego warto studiować w Western International College Online?

Opierając się na założeniu Western International College, RAK, utworzyliśmy akredytowaną szkołę BAC w Tottenham Hale, Londyn, Anglia. WINC Londyn jest centrum naszej działalności w Wielkiej Brytanii iz przyjemnością oferujemy kursy nauczane oraz kursy online w połączeniu bez brytyjskich partnerów.

Dostawa kursu

W przeciwieństwie do większości programów studiów online, w których większość interakcji między nauczycielami i uczniami odbywa się asynchronicznie, system dostarczania WINC OL umożliwia regularne sesje kontaktowe w synchronizacji.

Obiekty edukacyjne

Większość kursów będzie łączyć przypisane odczyty z podręczników i innych materiałów, ćwiczeń online, problemów lub działań przygotowanych przez instruktora, interaktywne dyskusje na temat przypadków, sytuacji.

Ocena online

Oceny mają na celu odzwierciedlenie i rozwinięcie umiejętności wykorzystywanych przez liderów w ich środowisku zawodowym, dzięki czemu będziesz oceniany na podstawie pisemnych zadań, prezentacji, refleksyjnych portfeli i osobistych planów rozwoju.

Najważniejsze cechy uczenia się online

Twoje zajęcia odbędą się w środowisku online. W dowolnym momencie możesz zalogować się do LMS. W trybie online będziesz komunikować się ze swoimi instruktorami i innymi uczniami.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • London

    Western International College, Office 106 Longcroft House 2-8 Victoria Avenue, EC2M 4NS, London

    pytania