Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
University of Akron Online

University of Akron Online

University of Akron Online

Wstęp

Uniwersytet w Akron opracowuje kursy online od ponad dekady w oparciu o rygorystyczne, oparte na badaniach standardy wysokiej jakości nauczania online.

UAkron Online wykorzystuje uznaną w całym kraju rubrykę Quality Matters, aby zapewnić naszym uczniom kursy online, które są dostosowane do celów, promują zaangażowanie uczniów i wykorzystują odpowiednie narzędzia do tworzenia solidnego środowiska uczenia się. Standardy QM zostały dokładnie zintegrowane z naszym procesem opracowywania kursów, od naszych warsztatów technicznych po seminaria pedagogiczne. W stanie Ohio UA jest liderem z ponad 40 kursami online, które otrzymały krajowe uznanie za spełnienie standardów jakości. Kontynuujemy nasze zaangażowanie w tworzenie doskonałych kursów i programów online dla naszych studentów.

Funkcje kampusu

  English Language Requirements

  Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

  Lokalizacje

  • Akron

   East Buchtel Avenue,302, 44325, Akron

   pytania