Keystone logo
© BIMM University
Unicaf - University of Suffolk

Unicaf - University of Suffolk

Unicaf - University of Suffolk

Wstęp

O nas

Unicaf nawiązał współpracę z University of Suffolk, oferując różnorodne kursy.

O Uniwersytecie w Suffolk

University of Suffolk to uniwersytet transformacyjny, wchłaniający najlepsze tradycje brytyjskich uniwersytetów i dopasowujący je do publiczności XXI wieku oraz nowoczesnego świata zatrudnienia i przedsiębiorczości. Jesteśmy charakterystyczną, dobrze prosperującą społecznością akademicką, która wywiera wyraźny i natychmiastowy wpływ. Naszym celem jest zmiana życia – jednostek i społeczności – na lepsze.

O partnerstwie z Unicaf

Partnerstwo między University of Suffolk i Unicaf łączy zasoby i możliwości obu organizacji, aby oferować innowacyjne rozwiązania i programy edukacyjne, które są dostarczane w pełni online, zgodnie z potrzebami szerokiego grona profesjonalistów.

Unicaf to jeden z najbardziej hojnych programów stypendialnych. Program wspiera studentów mieszkających w Afryce i zapewnia możliwości studiowania w ramach programów online oferowanych we współpracy z University of Suffolk po znacznie niższych kosztach.

Głównym celem programu stypendialnego Unicaf jest sprawienie, by edukacja była przystępna cenowo dla studentów mieszkających w regionach o niedostatecznym poziomie usług i zapewnienie im możliwości kontynuowania zaawansowanych studiów akademickich i zdobycia kwalifikacji uznawanych na arenie międzynarodowej.

Programy oferowane w ramach partnerstwa są dostarczane z międzynarodową perspektywą, której celem jest zapewnienie, że studenci są przygotowani do zatrudnienia na globalnym rynku i otrzymują zwrot z inwestycji w edukację. Unicaf, jako partner University of Suffolk w dostarczaniu on-line, udostępnia programy uniwersytetu online, zapewniając najnowocześniejsze środowisko e-learningowe, uzupełnione silnym naciskiem na wielopoziomowe wsparcie dla studentów.

Partnerzy mają bogate doświadczenie w zapewnianiu jakości, innowacyjnego nauczania i uczenia się oraz ustawicznego rozwoju zawodowego.

University of Suffolk jest odpowiedzialny za akademicką jakość programów i przyznaje stopnie naukowe.

Unicaf jest globalnym dostawcą Uniwersytetu w Suffolk w Wielkiej Brytanii, odpowiedzialnym za rekrutację, przyjmowanie, rekrutację i wsparcie uczniów online w uzyskaniu dyplomów uniwersyteckich zatwierdzonych do dostarczania online na odległość. Po pomyślnym ukończeniu absolwenci otrzymają nagrodę University of Suffolk.

programy

University of Suffolk oferuje studentom studiów licencjackich wiele ekscytujących możliwości STUDIÓW ONLINE dla następujących programów studiów:

 • Mgr Zdrowia Publicznego
 • Master of Business Administration
 • BA Zarządzanie przedsiębiorstwem
 • licencjat informatyka
 • Prawo LLB

Integralną częścią podejścia uniwersyteckiego jest projektowanie kursów e-learningowych i instytucjonalne zaangażowanie w pomoc studentom w rozwijaniu umiejętności krytycznej analizy, refleksji i rozwiązywania problemów wyższego rzędu.

Doświadczenie online

Nauka online zrewolucjonizowała szkolnictwo wyższe ze względu na wiele zalet, jakie oferuje. Jako student online możesz uczyć się we własnym tempie i czasie, po znacznie niższych kosztach.

Ale studiowanie w celu uzyskania dyplomu online może również budzić pewne pytania i wątpliwości. To nowe i nieznane doświadczenie, więc naturalną rzeczą jest niepewność co do tego, czego się spodziewać i jak potoczy się ten proces.

Podczas gdy Twój Doradca Ucznia przeprowadzi Cię przez cały proces z góry i będzie tam, aby wspierać Cię na każdym etapie od pierwszego kontaktu do ukończenia studiów, oferujemy również następujące krótkie informacje jako wprowadzenie do Online Learning Experience.

Najważniejsze cechy nauki online

Twoje zajęcia będą odbywać się w środowisku online. Możesz zalogować się w dowolnym momencie, kiedy Ci wygodnie. W trybie online będziesz komunikować się ze swoimi instruktorami i innymi studentami, czytać przydzielone teksty, uzyskiwać dostęp do materiałów cyfrowych, publikować zadania i komentować zadania innych uczniów. Chociaż musisz logować się co najmniej dwa oddzielne dni w tygodniu, oczywiście odniesiesz ogromne korzyści z regularnej i częstszej obecności.

Twoje doświadczenie w kursie online będzie odbywać się w zaawansowanym systemie zarządzania nauką, zaprojektowanym w celu ułatwienia studentom optymalnego uczenia się. Oprócz platformy edukacyjnej, której będziesz używać do komunikowania się z wykładowcami i innymi studentami, będziesz mieć również dostęp do e-podręczników oferujących możliwość wyróżniania, opisywania, tworzenia zakładek, wyszukiwania, pobierania i samooceny.

Każdy moduł jest starannie zaplanowany, aby był zgodny z oczekiwaniami co do głębokości i zakresu studiów wymaganych do uzyskania nagrody na danym poziomie. Zgodnie z umowami międzynarodowymi, każda nagroda jest wyrażona jako liczba punktów, aby osiągnięcie było łatwe do przenoszenia i przejrzyste dla przyszłych pracodawców i innych instytucji szkolnictwa wyższego. Przy planowaniu działań edukacyjnych w ramach każdego programu oczekuje się, że przeciętny student poświęci około dziesięciu godzin całkowitego czasu nauki, aby uzyskać 1 „punkt” (to przybliżenie obejmuje wszystkie prace przygotowawcze, czytanie, pisanie, ocenianie, czas poświęcony na komunikację na forach dyskusyjnych lub w wirtualnych seminariach i warsztatach). Na przykład od kandydata uczestniczącego w module składającym się z 20 punktów, który trwa osiem tygodni, można oczekiwać, że poświęci on średnio 25 godzin tygodniowo na naukę (łącznie 200 godzin), aby osiągnąć efekty uczenia się modułu i zaliczyć oceny . Chociaż nie ma tu sztywnych reguł (na przykład każdy kandydat będzie miał unikalny profil pod względem czasu potrzebnego na przeczytanie i zrozumienie materiałów do nauki lub wykonanie pracy pisemnej), poniższa lista zadań może pomóc zrozumieć zaangażowanie czasowe niezbędne do pomyślnego ukończenia programu:

W ramach typowego modułu kandydaci będą musieli co tydzień:

 • Zaplanuj swój czas nauki zgodnie z tygodniowym planem zajęć określonym w module i prowadzonym przez instruktora
 • Przeczytaj studium przypadku i materiały dodatkowe z e-booków i innych źródeł
 • Uczestnicz w forach dyskusyjnych, czytając artykuły, wnosząc wkład i odpowiadając na określone pytania
 • Przygotuj zadania formatywne, które zostały skonfigurowane (na przykład prześlij roboczą odpowiedź na pytanie w celu uzyskania informacji zwrotnej)
 • Przygotuj pisemne zadania i prześlij je w terminie do formalnej oceny i informacji zwrotnej (zwykle nie jest to zadanie tygodniowe, ale może być wymagane, zwykle na koniec modułu)
 • Zastanów się nad swoją nauką i przekaż swoje wrażenia z modułu swoim instruktorom i grupie rówieśniczej

Podobnie jak w klasie na kampusie, nauka online będzie obejmowała szerokie uczestnictwo i interakcję z wykładowcami i innymi studentami. Będziesz także korzystać z forum internetowego do komunikowania się z doradcami, asystentami nauczyciela i specjalistami ds. nauczania.

Po pomyślnym ukończeniu studiów będziesz mógł wziąć udział w jednej z dwóch corocznych ceremonii ukończenia studiów na Uniwersytecie w Suffolk.

Sekwencje modułów rozpoczynają się wiele razy w roku w zależności od zapotrzebowania, więc masz możliwość zapisania się i rozpoczęcia studiów więcej niż raz w ciągu roku, co zapewnia elastyczność, której często nie można znaleźć w większości programów bezpośrednich.

Będziesz brał jeden moduł na raz. Ta zaawansowana metoda uczenia się przeznaczona dla dorosłych pozwala skoncentrować się całkowicie na jednym obszarze tematycznym przed przejściem do następnego, a jednocześnie umożliwia uzyskanie dyplomu w przyspieszonym czasie.

Stopień, który zdobędziesz, będzie miał taką samą wartość, akceptację i wiarygodność, jak każdy równoważny stopień uzyskany w tradycyjnym środowisku kampusu.

Lokalizacje

 • Ipswich

  Waterfront Building, Neptune Quay, IP4 1QJ, Ipswich

pytania