Keystone logo
UNICAF - Cours en français

UNICAF - Cours en français

UNICAF - Cours en français

Wstęp

Unicaf to wiodąca platforma internetowa zapewniająca niedrogie i wysokiej jakości szkolnictwo wyższe na niedostatecznie rozwiniętych rynkach, współpracująca z renomowanymi uniwersytetami w Wielkiej Brytanii, USA, Europie i Afryce.

Unicaf współpracuje z uniwersytetami w Wielkiej Brytanii, USA, Europie i Afryce, aby zapewnić wysokiej jakości stopnie naukowe online studentom w Afryce i na całym świecie. Obecni partnerzy to Liverpool John Moores University (Wielka Brytania). University of Suffolk (Wielka Brytania), University of East London (Wielka Brytania), University of California Riverside Extension (Stany Zjednoczone) i Unicaf University (Afryka).

Zmniejszające się wsparcie rządowe dla uniwersytetów, w miarę zaostrzania się przepisów dotyczących wiz studenckich, daje możliwość dotarcia do rynków wschodzących poprzez modele dostarczania online; Jest to czynnik, którego uniwersytety nie mogą ignorować. Unicaf , poprzez dostosowany do potrzeb model partnerstwa, chce być katalizatorem edukacji online na rynkach wschodzących, takich jak Afryka Subsaharyjska.

Kraje rozwijające się nie radzą sobie z rosnącą liczbą studentów kształcących się na wyższych uczelniach i wysokimi kosztami budowy tradycyjnych uczelni. Nauka online jest najlepszym możliwym rozwiązaniem zapewniającym, że dostęp do wysokiej jakości szkolnictwa wyższego nie jest ograniczony lokalizacją, opłatami za naukę lub brakiem dostępu do zasobów akademickich.

Dzięki najnowszym postępom technologicznym edukacja online może być tak samo skuteczna, jak tradycyjne nauczanie w klasie. Doświadczenie Unicaf w zakresie jakości usług i zapewniania studentom niezwykłych doświadczeń online sprawiło, że wszystkie partnerstwa Unicaf od samego początku odniosły duży sukces.

Lokalizacje

  • Larnaca

    Bureau administratif de Chypre Old International Airport, 7130, Larnaca

    pytania