Keystone logo
© BIMM University
Ulster University Online

Ulster University Online

Ulster University Online

Wstęp

Ucz się online, kiedy i gdzie chcesz z Ulster University.

Zapoznaj się z naszą ofertą programów nauczania na odległość w 100% online i przenieś swoją karierę na wyższy poziom.

Ulster University ma reputację światowej klasy edukacji, obiektów i wybitnych badań, a także zapewnia możliwości uczenia się w świecie rzeczywistym, które umożliwiają studentom rozwijanie umiejętności, które dodadzą wartości im samym, ich społecznościom i miejscu pracy. Nasze kursy online na odległość rozwiną umiejętności niezbędne do przeniesienia Twojej kariery na wyższy poziom.

Ulster University jest uniwersytetem obywatelskim Irlandii Północnej i jesteśmy zaangażowani w dostarczanie doskonałego nauczania i badań, które pozytywnie wpływają na zdrowie naszego społeczeństwa i dobrobyt naszej gospodarki.

Rozwiązania dla globalnych wyzwań

Naszym celem jest przyczynianie się do rozwiązywania globalnych wyzwań w zakresie odnowy społecznej i biznesowej, zrównoważonego rozwoju, zdrowych społeczności oraz kreatywności i kultury, a także wyposażenie naszych uczniów w zdolność do zrozumienia i znaczącego zaangażowania się w coraz bardziej zglobalizowane społeczeństwo.

Ucz się w dowolnym miejscu i czasie

Dzięki dwudziestoletniemu doświadczeniu w dostarczaniu wybitnych metod nauczania online, Ulster University zapewnia elastyczne kursy nauczania na odległość, dzięki którym studenci mogą uczyć się wokół swoich zobowiązań i doświadczać światowej klasy edukacji z dowolnego miejsca na świecie.

Nauka online z Ulster

Mając ugruntowaną reputację w dostarczaniu kursów online, Ulster University prowadzi kursy nauczania na odległość od ponad dwóch dekad.

  • Nasze kursy nauczania na odległość są w 100% online i są dostarczane poprzez połączenie wykładów online, seminariów i ćwiczeń praktycznych.
  • Nasze kursy online są prowadzone przez wysoko wykwalifikowane zespoły akademickie składające się z uznanych naukowców z ugruntowanymi referencjami badawczymi i doświadczeniem w swoich dziedzinach.
  • Nasi studenci na odległość mają dostęp do wszystkich potrzebnych zasobów i mogą uzyskać dostęp do wszystkich materiałów edukacyjnych, forów dyskusyjnych i lektur za pośrednictwem całodobowego portalu edukacyjnego Ulster.
  • Studenci otrzymają również wsparcie dla studentów dotyczące kariery, możliwości badawczych i wszelkich obaw, jakie mogą mieć na wszystkich etapach programu, od rejestracji po ukończenie studiów.

Ponadto, ponieważ elastyczność jest naszym priorytetem, studenci mogą zrównoważyć zobowiązania zawodowe lub życiowe ze studiami. Ucz się, gdzie chcesz i kiedy chcesz z Ulster University.

Rekrutacja

Jak złożyć wniosek

Krok 1:

Aplikowanie na ten kurs jest szybkie i proste i można je rozpocząć, przechodząc na stronę kursu.

Krok 2:

Aby uzyskać więcej informacji, musisz wypełnić formularz. Możesz porozmawiać z doradcą ds. rejestracji lub złożyć wniosek bezpośrednio.

Krok 3:

Następnie będziesz musiał wypełnić nasz formularz zgłoszeniowy.

Krok 4:

Następnie możesz rozpocząć program w odpowiednim terminie przyjmowania.

Lokalizacje

  • Belfast

    Belfast, Wielka Brytania

    pytania