Keystone logo
The University of Fredericton (UFred) International

The University of Fredericton (UFred) International

The University of Fredericton (UFred) International

Wstęp

CONNECT. LEARN. ODNIEŚ SUKCES.
W PEŁNI ONLINE.

University of Fredericton (UFred) to w pełni internetowa instytucja oferująca programy certyfikatów, dyplomów i stopni naukowych. Założona i mająca siedzibę w Fredericton w Nowym Brunszwiku, UFred jest wyjątkowo dumna ze swojej oferty innowacyjnej, odpowiedniej edukacji online, która kładzie nacisk na rozwój przywództwa i uczenie się przez całe życie.

UFred oferuje unikalne, całkowicie internetowe doświadczenie edukacyjne, które wspiera akademickie i zawodowe cele swoich członków. Poprzez przystępne, przyjazne wsparcie i obsługę, UFred jest oddany tworzeniu sukcesu studentów.
Ich wizją jest umożliwienie uczącym się na całym świecie osiągania swoich celów poprzez dostępną, stosowaną edukację zawodową. Ich misją jest zapewnienie w pełni kompatybilnej, indywidualnie ukierunkowanej ścieżki uczenia się przez całe życie dla światowych profesjonalistów, która zwiększa indywidualną wydajność. Wartości UFred obejmują uczciwość, pasję, wzajemne zaufanie, uczenie się, wzajemny szacunek i kompetencje.

Dlaczego warto studiować na UFred?

Studenci online UFred otrzymują taką samą wysokiej jakości edukację, możliwości nawiązywania kontaktów i współpracy, jak w przypadku programu na terenie kampusu; studenci na bieżąco wchodzą w interakcje z profesorami i rówieśnikami. Studenci mogą zadawać pytania, uczestniczyć w dyskusjach i wspólnie pracować nad materiałami do nauki, całkowicie online.

Historia UFred

University of Fredericton to prywatna instytucja założona w 2005 roku w Fredericton w Nowym Brunszwiku. Wychodząc z założenia, że edukacja w pełni online jest drogą przyszłości, stworzyła innowacyjną ścieżkę kształcenia o najwyższej jakości i nadal rozwija się na arenie międzynarodowej.

Korzyści z nauki z UFred

Elastyczność: jako program opracowany dla pracujących profesjonalistów, UFred zapewnia studentom możliwość zrównoważenia studiów z karierą i innymi zobowiązaniami osobistymi i zawodowymi. Dzięki możliwości wstrzymania studiów w dowolnym momencie, UFred zapewnia studentom możliwość zrobienia sobie przerwy w programie w razie potrzeby.

Online celowo: programy UFred są celowo oferowane online. Dzięki temu studenci z całego świata mogą uczestniczyć w programach uniwersyteckich bez konieczności przerywania kariery lub podróżowania w celu uczestnictwa.

Przystępność: UFred szczyci się oferowaniem studentom niedrogich programów przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości edukacji. Dzięki możliwości płacenia za jeden kurs na raz, studenci mają zapewnioną elastyczność finansową.

Perspektywy rozwoju kariery

Programy UFred przygotowują studentów do podjęcia kolejnego kroku w karierze, niezależnie od ich położenia geograficznego. Programy biznesowe UFred można z łatwością zastosować w wielu branżach i stwierdzono, że mają zastosowanie nawet przed ukończeniem programu przez studentów.

Rekrutacja

  • High School Diploma or Equivalent
  • Cztery uniwersyteckie kursy przygotowawcze, w tym język angielski 12, matematyka 12 i dwa dodatkowe uniwersyteckie kursy przygotowawcze dla klasy 12
  • Minimum overall average of at least 65% in the university preparatory classes

Dojrzałe przyjęcia

  • High School Diploma or Equivalent
  • Older than 21 years of age and have been away from an educational program for a minimum of three years

Referencje studentów

Lokalizacje

  • Fredericton

    371 Queen St Suite 400, E3B 1B1, Fredericton

pytania