We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Keystone logo
Universidad Europea

Universidad Europea

Universidad Europea

Wstęp

Założony w 1995 r. Universidad Europea ma w sumie 17 000 studentów spośród 4 kampusów w Hiszpanii. 30% to studenci zagraniczni, z ponadprzeciętną liczbą studentów zagranicznych w naszym ciele studenckim, doświadczysz wielokulturowej atmosfery. Mamy ponad 300 umów i możesz wziąć udział w międzynarodowej wymianie na prestiżowych uniwersytetach na całym świecie. Dowiedz się więcej tutaj .

89% naszych studentów jest zatrudnionych w ciągu roku od ukończenia studiów.

Misja

Aby zapewnić naszym studentom wszechstronną edukację, kształcenie liderów i profesjonalistów, którzy są gotowi odpowiedzieć na potrzeby globalnego świata, aby wnosić wartość w swoich zawodach i postęp społeczny poprzez ducha przedsiębiorczości i zaangażowanie społeczne. Aby generować i przekazywać wiedzę poprzez badania stosowane, również przyczyniając się do postępu i pozycjonowania się w czołówce rozwoju technicznego i intelektualnego.

Wizja

Na Universidad Europea uważamy doskonałość akademicką za jeden z naszych strategicznych filarów. Dlatego nasz model edukacyjny przyjął zasady Europejskiego Obszaru Szkolnictwa Wyższego oparte na holistycznej nauce jednostki. W tym modelu profesor jest mentorem, a także doradcą wspierającym studenta przez całe życie uniwersyteckie. Z kolei student wyznacza własną drogę edukacyjną, rozwijając wiedzę, kompetencje, umiejętności i wartości, których wymaga obecnie społeczeństwo.

Wartości

 • Współpraca: Posiadamy pieczęć aprobaty, która różni się od naszego ducha przedsiębiorczości: jesteśmy zdecydowani i zuchwani, stawiając ucznia na czele. Współpracujemy i współpracujemy w celu wdrożenia najlepszych praktyk w naszej instytucji.
 • International: Jako członkowie Laureate Network mamy globalne powołanie i zakres, zachowując silne lokalne korzenie. Oferujemy międzynarodowe zasoby, aby wspierać i wzmacniać lokalną edukację. Wielkość i wpływ Laureate Network pozwalają nam zapewnić naszym profesjonalistom i studentom doskonałe możliwości. Jesteśmy otwartą, wielokulturową organizacją, która ceni różnorodność i szanuje wszystkie perspektywy kulturowe i cechy.
 • Analityczne: Wdrażamy rygorystyczny proces samooceny, aby stale zwiększać nasze informacje i wiedzę, aby poprawić nasze wyniki. Takie refleksyjne podejście, oparte na analizie danych, odróżnia nas od innych instytucji.
 • Godny zaufania: jeśli chcemy być "tutaj na dobre", musimy zdobyć zaufanie naszych uczniów i ich rodzin, pracodawców i społeczności, w których działamy. Wszystkie poziomy naszej organizacji podlegają najwyższym wymaganiom; pracujemy uczciwie i ponosimy pełną odpowiedzialność za nasze działania.
 • Audacious: Jesteśmy przedsiębiorcami; staramy się być zuchwali i gotowi podejmować obliczone ryzyko, a jednocześnie opierać nasze decyzje na racjonalnym, refleksyjnym planowaniu. Szybko wykorzystujemy możliwości i dokonujemy pozytywnych zmian, aby wzbogacić doświadczenie naszych uczniów. Poszukujemy nowych sposobów na poprawę uczenia się bez granic i przekształcenie tradycyjnego modelu edukacyjnego. Mamy innowacyjną mentalność i zapewniamy członkom społeczności uniwersyteckiej szansę kwestionowania status quo. Stosujemy kreatywne podejście do edukacji i biznesu. Nieustannie poszukujemy nowych metod, nowych technologii, nowych modeli biznesowych i nowych teorii. Jesteśmy liderami, a nie naśladowcami.
 • Odpowiedzialny: Zakładanie odpowiedzialności za wyniki naszych uczniów jest kamieniem węgielnym naszej rewolucji w dziedzinie edukacji. Skupiamy się na studentach i pracodawcach, aby dostosować nasze programy do ich potrzeb. Dążymy do utrzymania wysokiego wskaźnika zatrzymania, ukończenia studiów i możliwości zatrudnienia, aby nasi uczniowie, którzy przystąpili do rynku pracy, generowali pozytywne skutki społeczne.

Statystyka

Universidad Europea ma w sumie 17 000 studentów wśród 4 kampusów w Hiszpanii. 30% to studenci zagraniczni.

89% naszych studentów jest zatrudnionych w ciągu jednego roku od ukończenia studiów.

  Rankingi

  Doskonałość akademicka

  Universidad Europea uzyskał łącznie 4 gwiazdki - na 5 możliwych - w prestiżowym międzynarodowym rankingu akredytacji jakości uczelni „QS Stars”. Universidad Europea uzyskał również najwyższy wynik w rankingu – 5 gwiazdek – w zakresie zatrudnialności, edukacji, infrastruktury i odpowiedzialności społecznej.

  Universidad Europea otrzymał również znak doskonałości Europea 500+ od Europejskiej Fundacji Zarządzania Jakością (EFQM). To największe uznanie, jakie ta organizacja może dać i które podkreśla doskonałe zarządzanie organizacjami.

  Lokalizacje

  • Madrid

   Universidad Europea de Madrid Villaviciosa de Odon Campus C/ Tajo, s/n. Urb. El Bosque , 28670, Madrid

  • Valencian Community

   Paseo de la Alameda, 7, 46010, Valencian Community

   • Alcobendas

    Avenida de Fernando Alonso,8, 28108, Alcobendas

    • Valencia

     Valencia, Hiszpania

    • Villaviciosa de Odón

     Villaviciosa de Odón, Hiszpania

     pytania