Keystone logo
© The University of Fredericton
Toronto International College

Toronto International College

Toronto International College

Wstęp

Witamy w TIC High School, jednej z najbardziej praktycznych, prestiżowych szkół średnich przygotowujących do studiów w Kanadzie!

Jesteśmy prywatną szkołą Advanced Placement (AP) z wieloma doświadczeniami pozaszkolnymi, stałymi wskazówkami i lekcjami XXI wieku.

Jesteśmy bardzo podekscytowani spotkaniem z Tobą, aby zaplanować swoją drogę do rosnącego sukcesu!

Toronto to największe miasto w Kanadzie

Toronto International College (TIC), założone w 2003 roku, ma na celu zaspokojenie potrzeb i wymagań studentów z Kanady i całego świata. Obsługujemy studentów, którzy wymagają indywidualnej uwagi i/lub studentów, którzy chcą intensywnie przygotowywać się do przyjęcia na prestiżowe kanadyjskie uniwersytety i uczelnie.

TIC to wyjątkowa szkoła przygotowawcza dla uczniów, którzy chcą ukończyć szkołę średnią, poprawić znajomość języka angielskiego i/lub być przygotowani akademicko, kulturowo i językowo do uniwersytetu lub college'u.

Oferujemy program nauczania Ministerstwa Edukacji Ontario w intensywnym, zorganizowanym środowisku nauczania; szczególnie dla studentów zagranicznych. Nasi studenci są przygotowani do ubiegania się i pomyślnego przejścia do instytucji policealnych w Kanadzie.

Ocena

Ocena akademicka studenta opiera się na połączeniu ciągłej oceny pracy na kursie, takiej jak eseje, projekty, testy i zadania, które stanowią 70% ogólnej oceny z kursu. Egzamin końcowy na zakończenie każdego modułu stanowi 30% ogólnej oceny z kursu.

Wymagania dotyczące ukończenia studiów

Program nauczania Ministerstwa Edukacji Ontario zajmuje czwarte miejsce na świecie. Dyplom Ontario Secondary School Diploma (OSSD) wymaga ukończenia 30 punktów zaliczeniowych, egzaminu Ontario Secondary School Literacy Test (OSSLT) lub

Ontario Secondary School Literacy Course (OSSLC) i 40 godzin prac społecznych.

Lokalizacje

  • Toronto

    Victoria Park Avenue,3550, M2H 2N5, Toronto

    pytania