Keystone logo
© Zoé Brenning | Think Tank Training Centre
Think Tank Training Centre

Think Tank Training Centre

Think Tank Training Centre

Wstęp

Założone w 2005 roku Centrum Szkoleniowe Think Tank ma na celu zapewnienie artystom specjalistycznej, ukierunkowanej na karierę edukacji w zakresie grafiki komputerowej (CG), która przygotowuje ich do ekscytującej kariery w VFX, sztuce gier i animacji.

Konsekwentnie klasyfikowani jako jedna z najlepszych szkół CG Art, studenci Think Tank uczą się bezpośrednio od pracujących profesjonalistów, angażują się w najnowsze oprogramowanie, budują bezcenne kontakty studyjne i rozwijają portfolio gotowe do pracy w branży.

Studenci mogą wybrać pomiędzy studiowaniem w pełni online lub poprzez innowacyjny model hybrydowy Think Tank. Studiując hybrydowo, studenci opanowują zarówno podstawy, jak i zaawansowane techniki sztuki 3D zdalnie, zanim udadzą się do kampusu Think Tank w Vancouver w Kanadzie na wciągający, skoncentrowany na portfolio ostatni semestr.

Chociaż nie ma dostępnych stypendiów wstępnych, studenci mają możliwość zdobycia stypendiów opartych na zasługach w trakcie całego programu. Dostępne są również spersonalizowane plany płatności i doradztwo w zakresie pomocy finansowej (dla kandydatów z Kanady). Skontaktuj się z członkiem naszego zespołu rekrutacyjnego już dziś!

Rekrutacja

Wypełnianie aplikacji Think Tank to wieloetapowy proces wymagający czasu, dbałości o szczegóły i ewentualnie kilku przykładów Twojej pracy. Ale Twoja podróż zaczyna się od założenia konta — i to jest proste!

Twoje postępy będą zapisywane na bieżąco i będziesz mógł je edytować w dowolnym momencie. Kiedy dojdziesz do końca, przed złożeniem wniosku będziesz musiał uiścić opłatę za wniosek. Jeśli w dowolnym momencie masz pytanie, porozmawiaj z nami za pomocą przycisku czatu w prawym dolnym rogu ekranu.

Stypendia i Finansowanie

Stworzone we współpracy z Warner Bros. Discovery stypendium Doers and Dreamers Digital Arts Scholarship ma na celu tworzenie możliwości w branży rozrywkowej dla artystów ze społeczności pomijanych historycznie. Zachęcamy osoby każdej płci, o różnych zdolnościach i tożsamości, pochodzące z niedostatecznie reprezentowanych społeczności w Kanadzie, w tym członków grup rdzennych, osób rasy czarnej i grup rasowych, osoby niepełnosprawne oraz społeczności LGBTQ2+.

Program ten jest przeznaczony wyłącznie dla obywateli Kanady, stałych mieszkańców i imigrantów lądowych. Zachęcamy do aplikowania osoby każdej płci, o różnych umiejętnościach i tożsamości, pochodzące z niedostatecznie reprezentowanych społeczności w Kanadzie, w tym członkowie grup rdzennych, osób rasy czarnej i grup rasowych, osoby niepełnosprawne oraz społeczności LGBTQ2+!

Rankingi

  • Miejsce 1 w instytucji kreatywnej w Kanadzie
  • Miejsce 1 w szkole pod względem efektów wizualnych w Ameryce Północnej
  • Miejsce 3 na świecie w projektowaniu i tworzeniu gier
  • Miejsce 1 w szkole animacji 3D w Kanadzie

Lokalizacje

  • North Vancouver

    107 W Esplanade North Vancouver, British Columbia Canada, V7M 1A1, North Vancouver

pytania