Keystone logo
© Eva Dang
The College of Contract Management (Online)

The College of Contract Management (Online)

The College of Contract Management (Online)

Wstęp

Kolegium Zarządzania Kontraktami w Zjednoczonym Królestwie jest wiodącym internetowym kolegium na zajęcia z zakresu inżynierii, budownictwa, zarządzania, nauczania języka angielskiego, szkoleń i CPD.

Jako globalna organizacja, kursy online uczęszczają na żywo do studentów na całym świecie. Oferuje zaawansowane kursy na poziomie dyplomu, kursy praktyk zawodowych, CPD i kursy szkoleniowe dla branży budowlanej dla profesjonalistów przyszłych, którzy będą dążyć do osiągnięcia jasnych karier i mogą stać się energicznymi światowymi liderami branży budowlanej. Ponadto, oferuje skuteczny program języka angielskiego o nazwie NESOL, który dostarcza Native English for Speakers of Other Languages.

Kurs Online Attendance oznacza, że ​​nie musisz wychodzić ze swojego miejsca pracy, nie musisz wychodzić z domu i rodziny. Będziesz uczestniczyć na żywo na żywo wykładów online i tutoriali z domu lub zagranicznych ośrodków edukacyjnych. Kolegium stwarza doskonałą okazję do nauki standardowej edukacji brytyjskiej po przystępnej cenie. Będziesz czuć się, jakbyś był w klasie z kursami online uczęszczania.

Uczelnia jest dumna z założenia Kontraktu i Zarządzania Handlowego Kursów i osiągnięć dzięki kursom wartości dodanej i standardowym. Jakość i wartość kursów znajdują odzwierciedlenie w sukces jej absolwentów, którzy są wiodącymi na rynku pracy.

Możesz mieć kłopoty w wyborze właściwego kursu, który odpowiada Twoim potrzebom i zainteresowaniom, a kolegia mają doradców lub ośrodki doradztwa zawodowego w południowej i wschodniej Azji i na Bliskim Wschodzie, aby pomóc. Kolegium planuje rozszerzyć swoje usługi doradztwa zawodowego do Rosji i Ameryki Południowej w przyszłości. Kariery doradcy są tutaj, aby poprowadzić Cię i pomoże wybrać kurs, który najlepiej spełnia Twoje interesy i aspiracje zawodowe.

Wyższa Szkoła Zarządzania abonamentu oferuje uznawane kwalifikacje i zestaw umiejętności, a te mogą otworzyć drzwi do przyszłych możliwości kariery i rozwoju.

Nauczanie i uczenie się

Strategie nauczania i uczenia się każdego przedmiotu pochodzą z wyników kursu. Metody nauczania Collaborative Online Attendance służą do osiągnięcia celów programowych, takich jak wykłady na żywo w internecie, notatki z kursu, samouczki, ćwiczenia, dyskusje grupowe, opinie na temat zgłoszeń uczniów oraz prezentacje online.

Model Online Attendance, który zachęca do współpracy w interaktywnym środowisku uczenia się, ma tradycyjny nacisk na dostarczanie treści i komunikację, a także nacisk na świat technologii.

Opracowano różne zasoby nauki online w celu wspierania samodzielnego uczenia się. Wykłady, listy czytania, zadania i samouczki stanowią podstawę niezależnej nauki online. Uczniowie będą musieli czytać w znacznej mierze. Czytanie może być wykorzystane do szczegółowego omówienia konkretnych tematów, do zbadania różnych punktów widzenia, do opracowywania pytań i do identyfikowania możliwych odpowiedzi. Praca grupowa jest tak zaprojektowana, aby uczniowie mogli się nauczyć organizować i konstruować zbiorowe lub współpracujące procesy robocze.

Studenci są również zachęcani do udziału w internetowych wykładach na żywo, które ułatwiają interakcję między słuchaczami i słuchaczami. Kolegium wprowadziło najskuteczniejszą strategię centrów uczenia i uczenia się online, aby ułatwić wykładom, samouczeniom i dyskusjom online, prowadząc wykładowców i mentora, aby zwiększyć ilość interakcji między kolegami i wykładowcami.

Lokalizacje

  • UK Online

    5 St. Georges Yard Farnham Surrey, GU9 7LW, UK Online

pytania