Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
The University of North Carolina Chapel Hill

The University of North Carolina Chapel Hill

The University of North Carolina Chapel Hill

Wstęp

Programy i kursy internetowe UNC-Chapel Hill oferują zalety edukacji publicznej w Karolinie zaangażowanym obywatelom, profesjonalistom i liderom na całym świecie. Naszym celem jest zapewnienie każdemu równego dostępu do sukcesu akademickiego i zawodowego — niezależnie od lokalizacji, rasy, doświadczenia, światopoglądu, umiejętności czy tożsamości.

Oferowane przez kilka profesjonalnych szkół, ośrodków i instytutów, internetowe programy i programy nauczania UNC-Chapel Hill pomagają przekształcić zainteresowania akademickie i zawodowe we wzbogacające doświadczenia na każdym etapie kariery.

Dlaczego warto wybrać UNC-Chapel Hill Online?

UNC-Chapel Hill jest światowym liderem znanym z innowacyjnego nauczania i przełomowych badań. Jako najstarszy uniwersytet publiczny w Stanach Zjednoczonych, Karolina odegrała kluczową rolę w budowaniu silniejszej, bardziej zróżnicowanej gospodarki dla mieszkańców Karoliny Północnej i nie tylko.

Nauka online UNC została zaprojektowana tak, aby niezależnie od tego, gdzie mieszkasz, możesz spodziewać się niezrównanych możliwości edukacyjnych i kultury interdyscyplinarnej współpracy, która jednoczy społeczność Tar Heel.

Lokalizacje

  • Chapel Hill

    Chapel Hill, Stany Zjednoczone

    pytania