Keystone logo
The University of Edinburgh

The University of Edinburgh

The University of Edinburgh

Wstęp

The University of Edinburgh jest stałym elementem naszego złożonego, szybko zmieniającego się świata od ponad 400 lat.

<img class=" inserted-image image-element img-responsive " title=" Student w <span translate= "no">Uniwersytet w Edynburgu " src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743, c_limit/element/18/188668_onlineheaderms3.png" alt="188668_onlineheaderms3.png" data-json=" {"author":"University of Edinburgh","author_url":"","source":""} " />Jak pokazują trwałe skutki pandemii Covid-19, społeczeństwo stoi przed poważnymi wyzwaniami. Jako wiodący globalny uniwersytet jesteśmy przekonani, że edukacja odegra kluczową rolę w rozwiązywaniu tych problemów i cieszymy się z naszej wspólnej odpowiedzialności za reagowanie na nie.

To coś, co nasza społeczność zawsze robiła. Razem poszerzyliśmy głębię ludzkiej wiedzy i poprawiliśmy jakość życia zwykłych ludzi.

Prowadzone tu badania doprowadziły do odkrycia znieczulenia chloroformem, cząstki bozonu Higgsa i zapłodnienia in vitro. Nasi naukowcy, studenci i absolwenci odkryli dwutlenek węgla, przewodzili szkockiemu oświeceniu, kładąc podwaliny pod współczesną myśl, opracowali genetycznie zmodyfikowaną szczepionkę przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B i zidentyfikowali koronawirusa SARS.

Od dawna cieszymy się duchem innowacji i współpracy i nadal to robimy. Z dumą otwieramy się na wszystkich, łącząc ludzi o nowych poglądach i perspektywach w międzynarodowej społeczności, która tworzy europejską stolicę danych, przeciwdziała zmianom klimatycznym i toruje drogę nowym metodom leczenia bezpłodności. Nasi naukowcy poszukują lekarstw na raka, zmieniając przeznaczenie leków, aby ulepszyć leczenie koronawirusa Covid-19 i przyczynili się do globalnych poszukiwań szczepionki.

Razem jesteśmy otwarci na świat dzisiaj, aby mieć wpływ na świat jutro.

Wymagania wizowe

Rankingi

Lokalizacje

  • Old College, South Bridge, Edinburgh, EH8 9YL, Edinburgh

pytania