Keystone logo
The Poynter Institute

The Poynter Institute

The Poynter Institute

Wstęp

The Poynter Institute to światowy lider dziennikarstwa. Jest wiodącym na świecie instruktorem, innowatorem, organizatorem i źródłem informacji dla wszystkich, którzy chcą angażować i informować obywateli.

Poynter broni wolności słowa, dialogu obywatelskiego i fascynującego dziennikarstwa, które pomaga obywatelom uczestniczyć w zdrowych demokracjach. Przygotowujemy dziennikarzy na całym świecie do rozliczania potężnych ludzi i promowania rzetelnych informacji na rynku pomysłów.

Poynter to miejsce inspirujące i praktyczne, łączące różnorodne rzemiosło dziennikarstwa z jego wyższą misją i celem. Od coachingu indywidualnego i intensywnych seminariów praktycznych po interaktywne kursy internetowe i reportaże medialne, Poynter pomaga dziennikarzom doskonalić umiejętności i doskonalić opowiadanie historii w trakcie ich kariery.

Łączymy wykładowców Poyntera i ekspertów branżowych w celu zbadania skrzyżowania dziennikarstwa, technologii i interesu publicznego.

Od spersonalizowanego coachingu i praktycznych seminariów po interaktywne kursy online, nauczanie Poynter ma na celu wyostrzenie twoich umiejętności, podniesienie poziomu kariery i rozpalenie wyobraźni. Prowadzone przez naszych wykładowców i najbystrzejsze umysły w branży oraz najwybitniejszych dziennikarzy i pedagogów, doświadczenie Poynter łączy Cię z wykwalifikowanymi nauczycielami i innymi studentami tego rzemiosła.

Uczymy tych, którzy zarządzają, edytują, produkują, programują, raportują, piszą, blogują, fotografują i projektują, niezależnie od tego, czy należą do organizacji informacyjnych, czy pracują jako niezależni przedsiębiorcy. Uczymy tych, którzy uczą i uczniów w gimnazjum, liceum i na studiach - dziennikarzy jutra. Uczymy też członków społeczeństwa, pomagając im lepiej zrozumieć, w jaki sposób tworzy się dziennikarstwo i jak samodzielnie stwierdzić, czy jest ono wiarygodne.

Lokalizacje

  • Saint Petersburg

    3rd Street South,801, 33701, Saint Petersburg

    pytania