Keystone logo
© BIMM University
The Open College of the Arts

The Open College of the Arts

The Open College of the Arts

Wstęp

Nasza historia

The Open College of the Arts został założony w 1987 roku przez Michaela Younga, Lorda Younga z Dartington, siły napędowej licznych inicjatyw obywatelskich i edukacyjnych, takich jak Stowarzyszenie Konsumentów, National Extension College i Open University.

Pierwotną wizją Younga było zaoferowanie ogółowi społeczeństwa możliwości podjęcia wysokiej jakości kursów artystycznych poprzez kształcenie na odległość, bez wcześniejszych kwalifikacji i ograniczeń. Postrzegał OCA jako sposób na przekształcanie ludzkiego życia, dając im możliwość i umiejętności wyrażania swoich kreatywnych talentów pod okiem zawodowych artystów. Nadal żyjemy według tych wartości.

Dziś OCA jest kwitnącą edukacyjną organizacją charytatywną, której charytatywnym celem jest poszerzenie uczestnictwa w edukacji artystycznej. Ponad 2000 studentów każdego roku studiuje teraz u nas kursy kreatywne i sztuki wizualne oraz dyplomy. Strategia OCA jest ustalana przez Radę Powierniczą. Nasze siedziby znajdują się na terenie dawnej kopalni w Barnsley, South Yorkshire, a wszyscy nasi tutorzy pracują w swoich domach lub studiach.

OCA jest częścią University for the Creative Arts

University for the Creative Arts (UCA) to jedna z wiodących brytyjskich uczelni specjalistycznych oferujących szereg kursów z zakresu sztuki, architektury, komunikacji, projektowania i mediów w pięciu kampusach w południowo-wschodniej Anglii. Absolwenci to Zandra Rhodes, Karen Millen i Tracey Emin.W dniu 1 listopada 2016 r. The Open College of the Arts stała się częścią University for the Creative Arts. Ta fuzja opiera się na ścisłej współpracy ustanowionej w 2010 roku.

Stowarzyszenie studentów (OCASA)

Po zapisaniu stajesz się członkiem OCA Student Association (OCASA), który działa jako głos studentów. Uczelnia poważnie traktuje reprezentację studentów. Prezydent OCASA bierze udział w naszych posiedzeniach zarządu, aby głos studenta był słyszalny na najwyższym poziomie.

Lokalizacje

  • Barnsley

    Redbrook Business Park Wilthorpe Road, S71 1ET, Barnsley

pytania