Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
The Los Angeles Film School Online

The Los Angeles Film School Online

The Los Angeles Film School Online

Wstęp

Hollywood to nasza historia

Prawie 100 lat po poświęceniu Sunset Boulevard, Szkoła Filmowa w Los Angeles otworzyła swoje podwoje. W historii, która zawiera kultowe chwile, od stworzenia Walk of Fame do znaku Hollywood, jesteśmy nowym rozdziałem. Zachód słońca przeszedł z drogi bydła na przełomie wieków do słynnego na całym świecie bulwaru, na którym znajduje się nasz kampus.

Gdzie to wszystko się zaczęło

RCA Studio B

Nasza fundacja opiera się na bogatej historii hollywoodzkiej rozrywki - dosłownie. Nasz budynek przy Sunset Boulevard 6363 był pierwotnie zabytkowym budynkiem RCA, studiem nagraniowym, z którego korzystali legendarni artyści muzyczni, tacy jak Elvis Presley, The Rolling Stones, The Grateful Dead, Henry Mancini i inni, od momentu otwarcia drzwi 21 kwietnia 1964 r. do lat 70. XX wieku.

Denise Jans / Unsplash

113091_photo-1542204165-19b33620e2c8.jpg

Nasza misja to Twoja edukacja

Rośnijmy razem

Kiedy otworzyliśmy LAFS, naszym celem było stworzenie szkoły, w której obecni profesjonaliści z branży mogliby podzielić się swoją wiedzą z nowym pokoleniem filmowców, ale to był dopiero początek.

W 2009 r. Wprowadziliśmy stopień Associate w Animacji Komputerowej, znacznie poszerzając naszą ofertę edukacyjną. W 2012 roku zaprezentowaliśmy nasz pierwszy program studiów licencjackich z branży rozrywkowej. Nasz rozwój trwa nawet teraz, ponieważ budujemy solidne stopnie online w dziedzinie projektowania graficznego i kręcenia filmów cyfrowych, by wymienić tylko kilka. Przeszliśmy długą drogę, ale podróż była satysfakcjonująca i ekscytująca i jest daleka od zakończenia.

Stopnie online

Nasze ekscytujące programy licencjackie i licencjackie online są dostarczane w 100% online dzięki naszemu wyjątkowemu systemowi zarządzania nauczaniem.

Cyfrowe filmowanie - online

Program Bachelor of Science Degree

Nasi uczniowie poznają cały zakres produkcji. Nasz program przygotowuje Cię do posiadania wartości estetycznych, krytycznego myślenia, rozwiązywania problemów i umiejętności analitycznych potrzebnych do prowadzenia długiej i produktywnej kariery w przemyśle rozrywkowym.

Rozrywka biznesowa - online

Program Bachelor of Science Degree

Profesjonaliści z branży rozrywkowej są siłą napędową sukcesu każdego filmu, koncertu, albumu, zespołu sportowego i wykonawcy. Dzięki naszemu programowi online dowiesz się, jak rozwijać kreatywne pomysły potrzebne do uruchomienia i promocji marek rozrywkowych.

Projektowanie graficzne - Online

Program Bachelor of Science Degree

Nasz program przygotowuje Cię do zostania innowatorem wizualnym. Dowiedz się, jak konceptualizować pomysły, tworzyć fascynujące wizualizacje i przekazywać wiadomości za pomocą fotografii, grafiki ruchowej, druku, stron internetowych i projektowania doświadczeń.

Produkcja muzyczna - Online

Program Associate of Science Degree

Dowiedz się, co trzeba zrobić, aby przekształcić utwór z koncepcji w dobrze wyprodukowane i udane nagranie. Nasz program internetowy koncentruje się na trzech obszarach nauki: kompozycji, produkcji i biznesowej stronie zarządzania muzyką.

Animacja - Online

Program Bachelor of Science Degree

Buduj nowe światy dzięki umiejętnościom, których nauczysz się z naszego internetowego programu do animacji komputerowej. Będziesz rozwijać swój indywidualny styl artystyczny podczas nauki tego samego oprogramowania i technik, których profesjonaliści używają do tworzenia grafiki do filmów, telewizji, gier i innych.

Sunset Boulevard

Oś czasu

1904

Długa na 22 mile i stara ścieżka dla bydła, Sunset Boulevard została poświęcona w maju 1904 roku. Zachód słońca mógł być jej nazwą, ale wielkie otwarcie bulwaru było początkiem nowej ery w historii LA, jako parada samochodów, koni ciągnione wagony i elektryczne wagony szarpane przez jezdnię, która teraz łączy centrum z niezależnym wówczas miastem Hollywood.

1923

Usytuowany na Mt. Lee z 45-metrowymi literami Hollywood Sign powstał pierwotnie w 1923 r. Jako reklama lokalnego osiedla mieszkaniowego „Hollywoodland”. W 1949 roku hollywoodzka Izba Handlowa zastrzegła, że „Ziemia” musi zostać usunięta, określając „Hollywood”, aby odzwierciedlić całą dzielnicę, a nie tylko rozwój.

1929

Pierwsza prezentacja Oscarów odbyła się 16 maja 1929 r. W hotelu Hollywood Roosevelt z udziałem 270 osób. Koszt biletu gościa na ceremonię wynosił tylko 5 dolarów, a pierwszą nagrodę Akademii otrzymał Emil Jannings jako najlepszy aktor za kreacje w filmie The Last Command i The Way of All Flesh.

1958

Składa się z ponad 2300 gwiazd, The Walk of Fame działa 2,1 mil od Gower do La Brea. Na początku lat pięćdziesiątych prezes Hollywood Chamber of Commerce, EM Stuart, zaproponował Spacer jako środek do „utrzymania chwały społeczności, której nazwa oznacza blask i podniecenie w czterech zakątkach świata”. Budowa rozpoczęła się w 1958 roku.

1911

27 października 1911 roku firma Nestor Motion Picture Company otworzyła pierwsze studio filmowe mieszczące się w Hollywood, wynajmując ówczesny budynek Blondeau Tavern na rogu Sunset i Gower za 40 $ miesięcznie. Pierwsza scena filmowa została zbudowana za tawerną.

1927

Grauman's Chinese Theatre został otwarty 18 maja 1927 roku. Pierwszym odciskiem dłoni i podpisu na mokro cementu był majster budowlany Jean Klossner, który podpisał swoje dzieło przez prawy kiosk z plakatami, gdzie można go jeszcze zobaczyć.

1942

Założona 4 czerwca 1942 r. Capitol Records była pierwszą wytwórnią z siedzibą na Zachodnim Wybrzeżu w USA. W 1956 r., Na zachód od Hollywood i Vine, otworzyła się Capitol Records Tower. Projekt budynku opierał się na rysunkach szkolnych absolwenta Lou Naidorfa i to tylko przypadek, że przypomina stos rekordów na gramofonie.

1999

Prawie 100 lat po poświęceniu Sunset Boulevard, historyczny budynek RCA przy 6363 Sunset, używany przez Elvisa i The Rolling Stones, staje się The Los Angeles Film School. W maju 1999 r. Oliver Stone prowadzi ceremonię inauguracji i rozpoczyna naszą rolę w złotej spuściźnie Hollywood.

Lokalizacje

  • Los Angeles

    6363 SUNSET BOULEVARD, , Los Angeles

pytania