Keystone logo
The Internet Business School

The Internet Business School

The Internet Business School

Wstęp

Witamy w The Internet Business School

The Internet Business School została założona w 2007 roku przez odnoszącego sukcesy biznesmena internetowego, Simona Coulsona, jednego z czołowych brytyjskich sprzedawców internetowych. The Internet Business School to miejsce, w którym można nauczyć się wszystkiego, co jest potrzebne do prowadzenia biznesu online.

Jeśli jesteś studentem na uniwersytecie lub absolwentem studiów podyplomowych, lub po prostu chcesz poszerzyć swoją praktyczną wiedzę z zakresu marketingu cyfrowego i zwiększyć swoją zdolność do zatrudnienia, to jest to miejsce dla ciebie. Prezentowany przez Simona Coulsona, seryjnego przedsiębiorcę, który wygenerował ponad 20 milionów funtów z firm internetowych, zapewnimy Ci całą aktualną wiedzę, której będziesz potrzebować i nauczysz się praktycznych umiejętności, które możesz zastosować do własnej firmy lub inne firmy. Będzie także otworzyć oczy na wiele przyszłych możliwości rozwoju firm i przychodów online.

Poznaj sprawdzone strategie sprzedaży internetowej, dowiedz się, jak przeprowadzić badania rynkowe, jak zorganizować i zbudować doskonałą witrynę internetową, zrozumieć optymalizację witryn pod kątem wyszukiwarek, przyciągnąć ruch do witryn, promować swoją firmę za pośrednictwem mediów społecznościowych i tworzyć profesjonalne treści wideo. Simon uczy, jak efektywnie outsourcować, budować listy marketingowe, uruchamiać reklamy PPC Google i wiele więcej.

Umiejętności, których się nauczysz, będą dotyczyły każdej firmy, do której chcesz się wprowadzić, i nauczą Cię, jak promować własny biznes lub usługę, nie będąc uzależnionym od innych. Jeśli przeprowadzisz się do MŚP, będziesz musiał zademonstrować szeroki zakres umiejętności oprócz podstawowej specjalizacji. a to szkolenie może sprawić, że będziesz wyróżniać się z tłumu.

Nasz kurs dyplomowy został zbadany przez tysiące studentów i nadal jest wiodącym na rynku szkoleniem. Uczniowie przystąpili do budowania udanych internetowych milionów funtów dzięki zastosowaniu wiedzy i strategii, które Simon ujawnia. Nasz kurs jest również aktualizowany, dzięki czemu masz dostęp do zaktualizowanych filmów na całe życie w nieustannie zmieniającym się świecie internetu. Ile innych kursów może to zaoferować? Zapewnia on wysoki zwrot z inwestycji i bezpieczeństwo, dzięki któremu można aktualizować swoje umiejętności w dowolnym momencie.

Niezależnie od tego, czy masz już biznes, który chcesz przynieść online, firmę internetową, która może lepiej działać, czy zaczynasz i chcesz zbudować własną firmę online - jesteś we właściwym miejscu. Simon założył The Internet Business School po tym, jak dowiedział się, jak wiele można się dowiedzieć na temat prowadzenia biznesu online i jak powszechne są te informacje.

The Internet Business School stała się jednym z wiodących centrów edukacyjnych w Wielkiej Brytanii. Organizacja ta wyszkoliła ponad tysiąc przedsiębiorców i stworzyła wiele udanych firm internetowych. The Internet Business School została akredytowana przez NCFE, zapewniając kursy akredytowane w zakresie marketingu internetowego na poziomie 3 i 4.

Misja

Nasza misja jako wiodącej brytyjskiej organizacji szkoleniowej zajmującej się marketingiem internetowym ma pomóc w szkoleniu tylu właścicieli firm, przedsiębiorców i freelancerów, jak sprawić, by ich firmy były postrzegane online.

Po ich skonfigurowaniu uczymy najnowocześniejszych strategii, aby pomóc im w szybkim rozwoju i skalowaniu ich działalności.


Uznane w kraju i akredytowane centrum CPD

The Internet Business School została zatwierdzona jako centrum NCFE Investing in Quality (IIQ), aby uzyskać formalne uznanie naszych kursów. Nasza akredytacja daje pewność, że zawartość naszych kursów szkoleniowych jest na najwyższym poziomie i spełnia rygorystyczne wymogi zapewnienia jakości w krajowej organizacji przyznającej. Mamy specjalistyczną naukę na temat wszystkich aspektów prowadzenia biznesu online z panelu profesjonalistów, którzy zarobili dosłownie miliony funtów w Internecie.

Lokalizacje

  • Bethersden

    Bethersden, Wielka Brytania

pytania