Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
The Graduate School of Management at UC Davis

The Graduate School of Management at UC Davis

The Graduate School of Management at UC Davis

Wstęp

UC Davis został założony w 1908 roku, aby służyć stanowi Kalifornia. Służymy i zawsze będziemy służyć.

A dziś ziarno, które zostało zasiane lata temu, wyrosło na jeden z najlepszych uniwersytetów na świecie. Nasi utalentowani studenci chętniej współpracują niż rywalizują. To przyjazne podejście doprowadziło do powstania niezwykle bogatej społeczności kampusu, która przekształca wielkie pomysły w rzeczywiste rozwiązania.

UC Davis jest uniwersytetem badawczym pierwszego poziomu. Kilka z naszych programów należy do najlepszych w kraju i to już od dziesięcioleci. Mamy nadzieję, że pomożesz nam kontynuować to dziedzictwo i rozwiązywać niektóre z największych wyzwań na świecie. UC Davis jest wysoko oceniany w kraju i na świecie, według wpływowych publikacji rankingowych uniwersytetów, takich jak U.S. News & World Report (krajowy i globalny), QS World University Rankings, Times Higher Education World University Rankings i The Princeton Review.

Wall Street Journal uznał UC Davis za piąty najlepszy uniwersytet publiczny w Stanach Zjednoczonych w swoim rankingu szkół wyższych 2022 Wall Street Journal / Times Higher Education.

Akredytacje

Akredytowane przez AACSB

Lokalizacje

  • Davis

    540 Alumni Ln, 95616, Davis

    Programy

    pytania