Keystone logo
© GCAS College Dublin Ltd
The Global Centre for Advanced Studies

The Global Centre for Advanced Studies

The Global Centre for Advanced Studies

Wstęp

The Global Centre for Advanced Studies (GCAS College) to uczelnia oferująca wysokiej jakości, wolne od długów, akredytowane przez UE stopnie naukowe na poziomie licencjackim i magisterskim w zakresie filozofii, psychoanalizy, teologii i nauk społecznych. Z nagradzanymi i czołowymi naukowcami na swoich wydziałach, których właścicielami są wykładowcy i absolwenci, GCAS to wyjątkowa społeczność badaczy tworzących gospodarkę dzielenia się wiedzą.

Filozofia GCAS

GCAS oferuje przyszłym badaczom i studentom nowy model, dzięki któremu mogą swobodnie uczyć się i eksplorować wiedzę bez długów.

Wolność akademicka jest zagrożona przez zadłużenie studentów. Dlatego stworzyliśmy przestrzeń, która rozwija i zachęca do krytycznego myślenia i refleksji, bez presji ekonomicznej. Jesteśmy współwłaścicielami absolwentów i wykładowców, więc wolność myślenia ma charakter globalny i opiera się na współpracy.

Badania w GCAS

Misją GCAS jest wysokiej jakości, wolna od długów edukacja, która zapewnia zasoby dla kreatywnych i nowych form badań, które nie są możliwe w tradycyjnym środowisku uniwersyteckim. Wierzymy, że edukacja jest z natury intersubiektywnym doświadczeniem, które wymaga otwartego dzielenia się pomysłami i proponowania oraz ustanawiania nowych, odważnych linii myślenia i działania w rygorystyczny, naukowy sposób. Dlatego też dla naszej społeczności akademickiej najważniejsze jest szanowanie innych badaczy o odmiennych, czasem trudnych sposobach myślenia, działaniach i działaniach. Sednem tego, co robimy, jest ustanowienie i utrzymanie otwartego, włączającego i pełnego wyzwań środowiska, w którym można rozwijać pomysły i krytycznie badać to, co uważa się za ważne dla świata.

GCAS stanowi alternatywę dla tradycyjnego środowiska akademickiego, zapewniając wsparcie umożliwiające badaczom prowadzenie poważnych badań naukowych i interdyscyplinarnych w porównaniu z tradycyjnym modelem szkolnictwa wyższego, który opiera się na zadłużeniu studentów, zyskach i badaniach, które zbyt często nie uwzględniają najbardziej dokuczliwych problemy stojące przed przetrwaniem naszej planety i dalszym, prawdziwym rozkwitem człowieka. GCAS wierzy, że badacz/student ma obowiązek wobec dobra publicznego poprzez rygorystyczne badania akademickie. Nasz magister i doktorant. programy zapewniają studentom możliwość prowadzenia poważnych i trwałych badań naukowych we współpracy z naszym wydziałem i społecznością akademicką.

Nasza misja

„Zapewnienie najwyższej jakości możliwości edukacyjnych i badawczych na świecie, bez zadłużenia”.

Nasza misja ma charakter globalny i trwały. Wystarczające możliwości i możliwości, aby stać się liderem edukacji globalnej, wymagają odwagi i konsekwentnego dążenia do innowacji. Innowacje te wynikają z wiedzy i zaangażowania wszystkich wykładowców, pracowników, badaczy i studentów GCAS. Nasi profesorowie angażują się w praktyki nauczania skupiające się na teoretycznych i praktycznych sposobach maksymalizacji umiejętności i talentów uczniów, aby ulepszyć nasz świat. Społeczność GCAS polega na naszej zróżnicowanej grupie studentów, aby nadal zapewniać możliwości tej dobrze ugruntowanej, wolnej od długów i wzmacniającej edukacji.

Nasze wartości

„Nade wszystko cenimy wolność. Wolność tworzenia, odkrywania i wprowadzania innowacji w nowych koncepcjach, pomysłach i praktykach w naszej społeczności.”

Wizja GCAS pozostaje spójna. Oddaje nasz kierunek strategiczny, zaangażowanie w doskonałość oraz globalny zasięg i dostęp. Nasza wizja wyznacza drogę do zwiększonej synergii z uznanymi naukowcami oraz najbystrzejszymi umysłami i ambicjami młodszego pokolenia. Oznacza to również, że możemy i będziemy dostosowywać się do zmieniających się trendów technologicznych, korzystając z możliwości przekształcenia klasy poza tradycyjną uczelnię stacjonarną w środowisko wirtualne, na żywo i interaktywne.

Nasza wizja

„Aby stać się wiodącą na świecie uczelnią, zapewniającą najwyższej jakości edukację bez długów wszystkim wykwalifikowanym studentom na całym świecie”.

Wizja GCAS pozostaje spójna. Oddaje nasz kierunek strategiczny, zaangażowanie w doskonałość, sprawiedliwość, prawdę i globalny zasięg. Nasza wizja wyznacza drogę do zwiększonej synergii ze znanymi naukowcami i najzdolniejszymi umysłami młodszego pokolenia. Oznacza to również, że możemy i będziemy dostosowywać się do zmieniających się trendów technologicznych, korzystając z możliwości przekształcenia klasy poza tradycyjną uczelnię tradycyjną w środowisko wirtualne, na żywo i interaktywne.

Lokalizacje

  • Dublin

    38/39 Fitzwilliam Square, Dublin 2 Do Ireland, 2 NX53, Dublin

pytania