Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
The Family Institute at Northwestern University

The Family Institute at Northwestern University

The Family Institute at Northwestern University

Wstęp

177510_button_read-more-on-the-institutions-website4.png

Poprzez badania, edukację i usługi kliniczne The Family Institute at Northwestern University jest jedną z wiodących w kraju organizacji zdrowia behawioralnego opartych na relacjach, zaangażowanych we wzmacnianie i uzdrawianie dzieci i młodzieży, par, rodzin i jednostek.

Nasza misja i podejście

Jesteśmy głęboko zaangażowani we wzmacnianie i uzdrawianie całego systemu rodzinnego, gromadząc odpowiednich partnerów, aby wspierać dzieci, dorosłych, pary i rodziny przez całe życie. Jako badacze, edukatorzy i terapeuci współpracujemy z naszymi klientami i partnerami, aby dostrzec zmiany .

„Instytut Rodziny definiuje rodzinę tak, jak Ty definiujesz rodzinę”.

Dopasowujemy leczenie do indywidualnych potrzeb i celów klienta. Za każdym klinicystą w The Family Institute stoi współpracujący zespół ponad 70 klinicystów, którzy angażują się w ciągłe uczenie się, konsultacje, dzielenie się informacjami i zapewnianie skutecznych skierowań.

Nasze partnerstwo z Northwestern University

Wychowawcy od 1965 roku, The Family Institute, we współpracy z Graduate School i Office of Research Northwestern University, mieści Centrum Stosowanych Studiów Psychologii i Rodziny. Nasze wieloletnie partnerstwo z Northwestern University plasuje nas wśród najlepszych programów edukacyjnych i badawczych w zakresie zdrowia behawioralnego opartych na relacjach w kraju.

Lokalizacje

 • Evanston

  Library Place,618, 60201, Evanston

  • Evanston

   Evanston, Stany Zjednoczone

   pytania