Keystone logo
© The Economist
The Economist - Executive Education

The Economist - Executive Education

The Economist - Executive Education

Wstęp

Od momentu powstania The Economist stał się zaufanym źródłem wszelkich zagadnień związanych z biznesem i polityką, opowiadając się za informacjami opartymi na faktach i rygorach.

Wyróżnia go wizja świata, stylu i filozofii The Economist. Z międzynarodowym ukierunkowaniem i zasięgiem zapewnia obiektywną analizę i oryginalny wgląd, pozostając jednocześnie lekceważącym i niezależnym.

O ekonomiście

Dzięki swojej globalnej perspektywie i wyjątkowemu głosowi The Economist wykorzystał technologię cyfrową, aby zapewnić czytelnikom i odbiorcom z całego świata zaufany filtr spraw międzynarodowych. Zwięźle, przejrzyście, opiniując i dowcipnie, The Economist destyluje to, co jest ważne w globalnej agendzie i, co najważniejsze, co z tym zrobić. Dlatego miliony czytają The Economist każdego tygodnia, w tym czołowe światowe osobistości polityczne i biznesowe.

Kursy internetowe The Economist

Obiektywizm opinii i oryginalność spostrzeżeń The Economist ukazuje oferta kursów, które wyposażają uczestników w wiedzę pozwalającą na poruszanie się po problemach globalnych w ich kontekście. Wykorzystując swoją unikalną globalną perspektywę, The Economist jest w stanie tworzyć treści edukacyjne, które zapewniają koncepcyjne narzędzia do skutecznego planowania globalnych zmian.

Dlaczego warto uczyć się online z The Economist

The Economist i GetSmarter skompilowali szeroką gamę notatek, infografik, animacji, filmów i studiów przypadków, aby połączyć wiedzę teoretyczną i praktyczną. Wśród zaproszonych prelegentów są starsi redaktorzy The Economist zajmujący się ich specjalistycznymi tematami oraz światowi liderzy w swoich dziedzinach. Praktyczne nauczanie zostanie wzbogacone o dyskusje w małych i dużych grupach, a zadania mają na celu zaangażowanie i wyzwanie uczestnikom z całego świata. Wyciągając znaczenie i implikacje dla poszczególnych organizacji i ról, kurs dodaje stałą wartość do życia biznesowego i zawodowego każdego uczestnika.

Kontakt

+1 847 440 3906
[email protected]

Lokalizacje

  • London

    John Adam Street,1-11, WC2N 6HT, London

    pytania