Keystone logo
© istock
The College Of Westchester

The College Of Westchester

The College Of Westchester

Wstęp

Od 1915 roku The College Of Westchester (CW) koncentruje się na sukcesach zawodowych swoich uczniów. Programy akademickie College of Westchester są starannie opracowane, aby zapewnić umiejętności i kompetencje najbardziej pożądane przez pracodawców. Nasze środowisko kampusu jest bardzo osobiste, a nasza kultura skupia się na służbie studentom.

Wydział College of Westchester jest wybierany na podstawie doświadczenia, referencji i troskliwego podejścia do przekazywania wiedzy z prawdziwego świata na lekcjach. Technologie uczelni i wspomagane przez Internet narzędzia do nauki zapewniają studentom dostęp do kursów, profesorów, kolegów z klasy i usług w dowolnym miejscu i czasie. The College Of Westchester oferuje wyjątkowe doświadczenie, które może prowadzić do osiągnięć i sukcesów na całe życie.

The College Of Westchester absolwentem osób, które ukończyły transformacyjne i celowe doświadczenie edukacyjne prowadzące do kariery sprzyjającej rozwojowi gospodarczemu. Jako uczelnia akademicka zorientowana na studentów, zróżnicowana kulturowo, College of Westchester jest zaangażowana w zapewnianie najwyższej jakości edukacji wszystkim studentom nastawionym na karierę i przedsiębiorczość poprzez dostarczanie starannie skonstruowanego i ukierunkowanego programu nauczania, przy udziale regionalnych pracodawców i innych instytucji interesariusze. Kolegium wspiera i zachęca do doskonałości akademickiej, rozwoju kariery, uczciwości zawodowej, odpowiedzialności finansowej i dobrego obywatelstwa poprzez charakterystyczne i bardzo osobiste środowisko uczenia się, które prowadzi do mobilności ekonomicznej w górę.

Lokalizacje

  • White Plains

    Central Avenue,325, 10606, White Plains

    pytania