Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
The Citadel

The Citadel

The Citadel

Wstęp

The Citadel jest punktem orientacyjnym w Charleston w Południowej Karolinie, znanym ze swojej edukacyjnej reputacji oraz bogatej historii. The Citadel , założona w 1842 roku, ma ciało studenckie z około 2300 studentów, którzy tworzą Korpus Kadetów Południowej Karoliny. Kolejne 1000 studentów uczęszcza do The Citadel Graduate College, cywilnego wieczoru i programu online, który oferuje stopnie naukowe i zawodowe, a także programy licencjackie.

Misją The Citadel jest kształcenie i rozwijanie kadetów i studentów, aby stać się pryncypialnymi liderami we wszystkich dziedzinach życia poprzez wpajanie podstawowych wartości uczelni w zdyscyplinowanym i wymagającym intelektualnie środowisku.

122379_badge.PNG

Przez dziewięć kolejnych lat, U .S. Aktualności

The Citadel jest akredytowana przez Southern Association of Colleges and Schools Commission on Colleges do przyznawania matury, magistra i specjalisty w dziedzinie edukacji. Programy studiów licencjackich i pedagogicznych, edukacji doradców, edukacji czytania i pisania oraz przywództwa edukacyjnego są akredytowane przez Krajową Radę Akredytacji Edukacji Nauczycieli (NCATE). Tommy

Lokalizacje

  • Charleston

    Moultrie Street,171, 29409, Charleston

    pytania