Keystone logo
Teesside University HNC w inżynierii chemicznej dzięki elastycznej otwartej nauce
Teesside University

HNC w inżynierii chemicznej dzięki elastycznej otwartej nauce

Middlesbrough, Wielka Brytania

2 Years

Język angielski

Niepełny etat

Request application deadline

Aug 2023

GBP 3960 / per year

Nauka na odległość

Wstęp

Ten kurs inżynierii chemicznej na odległość z zakresu inżynierii chemicznej przeznaczony jest dla uczniów, którzy chcą pracować jako technicy / inżynierowie techniczni w branży chemicznej lub inżynierii procesowej, produkcji, konserwacji i testowania. Został opracowany w porozumieniu z lokalnym przemysłem i łączy teorię z praktyczną pracą z naciskiem na zastosowania przemysłowe.

The Higher National Certificate (HNC) Inżynieria chemiczna dzięki elastycznej otwartej nauce zapewnia program nauki w zakresie różnych dyscyplin, aby pomóc Ci rozwinąć umiejętności, aby rozwijać swoją karierę poprzez zatrudnienie lub dalsze kształcenie na poziomie studiów. Jest to nagroda Teesside University przyznana na podstawie licencji Pearson przez Open Learning (Engineering) Teesside University .

Szczegóły kursu

Studiujesz osiem modułów obejmujących zakres lokalnych i krajowych potrzeb w przemyśle i biznesie. HNC zapewnia dobre zrozumienie wszystkich kluczowych zasad. Spośród tych ośmiu modułów, należy wypełnić siedem podstawowych modułów - pozostałe zostaną wybrane z listy opcji.

Struktura kursu

Moduły podstawowe

 • Projektowanie techniczne
 • Inżynieria matematyki
 • Nauka inżynieryjna
 • Mechanika płynów
 • Zarządzanie profesjonalnym projektem inżynieryjnym (TUOLE)
 • Bilanse masy i energii

Opcjonalne moduły

 • Instrumenty analityczne
 • Inżynieria materiałowa
 • Pomiar zmiennych procesowych

Oferowane moduły mogą się różnić.

Jak się uczyć

Po opłaceniu każdego z modułów otrzymasz dostęp do materiałów do nauki i oceny dla tego modułu za pośrednictwem naszej witryny e-learningowej. Materiały do nauki są podzielone na lekcje indywidualne, z których każda zawiera wprowadzenie, cele, porady dotyczące nauki, pytania dotyczące samooceny oraz podsumowanie. Ważne jest, aby uświadomić sobie, że nauka otwartego uczenia się wymaga znacznego stopnia samodyscypliny. Musisz być gotów poświęcić czas i wysiłek na naukę, niezależnie od innych czynników, które mogą być obecne. Każdy 15 modułów kredytowych wymaga 160 godzin pracy studenckiej; to na przykład równa się około 10 godzin tygodniowo przez 3-4 miesiące.

Jak oceniasz

Efekty uczenia się modułu ocenia się za pomocą zadań wyznaczonych przez nauczyciela (TMA). Niektóre jednostki wymagają również praktycznej pracy - zapewniamy dodatkowe oprogramowanie i / lub praktyczny zestaw do tego. Po zakończeniu oceny modułu, Twój opiekun zorganizuje rozmowę wyjściową, która umożliwi im uwierzytelnienie pracy i potwierdzenie oceny. Wywiady te można przeprowadzić osobiście, przez telefon lub Skype.

TMA są środkiem ciągłej oceny. Zawierają szereg pytań, które można wykorzystać w celu zaspokojenia efektów uczenia się modułu. TMA dla modułu można pobrać ze strony internetowej modułu e-learning.

Wszystkie wypełnione odpowiedzi na TMA należy składać za pośrednictwem strony internetowej, elearning @ tees. Twój opiekun modułu oceni twoje odpowiedzi i przekaże opinie za pośrednictwem elearning @ tees.

Wymagania wstępne

Powinieneś mieć trzy egzaminy GCSE na poziomie C lub wyższym (lub równoważnym), w tym matematykę oraz jedną z następujących czynności:

 • co najmniej jeden poziom A w odpowiednim temacie
 • BTEC National Certificate w odpowiedniej dyscyplinie inżynierskiej
 • BTEC National Diploma w odpowiedniej dyscyplinie inżynierskiej
 • Dostęp do HE w inżynierii
 • wszelkie inne równoważne kwalifikacje brytyjskie lub międzynarodowe na poziomie 3 w odpowiedniej dziedzinie

Jeśli masz już kwalifikacje na poziomie 4 (lub wyższym) i chcesz ubiegać się o uznanie wcześniejszej certyfikowanej nauki (RPCL), użyj linku tutaj.

Maksymalny okres rejestracji do ukończenia HNC w drodze otwartej nauki wynosi pięć lat. Zgodnie z regulaminem przyznawania nagród wymagane jest ukończenie co najmniej dwóch modułów (30 punktów) każdego roku, ale możliwe jest ukończenie HNC w krótszym okresie poprzez pomyślne ukończenie więcej niż dwóch modułów rocznie.

Moduł pomostowy
Dostępne są moduły pomostowe. Moduł pomostowy matematyki na poziomie 3 Podstawa Matematyka dla inżynierów. Istnieje również moduł mostkujący chemię procesową dla inżynierii chemicznej HNC.

Bibliografia
Nie wymagamy referencji, jeśli aplikujesz na studia w ramach otwartej nauki.

Certyfikaty
Przy składaniu wniosku musisz dołączyć swoje świadectwa kwalifikacji. Szukamy kwalifikacji matematycznych na poziomie 3, takich jak poziom AS, BTEC, NC lub równoważny do bezpośredniego wejścia do HNC.

Wymagania dotyczące języka angielskiego
Jeśli angielski nie jest twoim pierwszym językiem i nie podjąłeś ostatnich dwóch lat nauki w języku angielskim, musisz wykazać się umiejętnością posługiwania się językiem angielskim na standardowym poziomie odpowiadającym poziomom poniżej:

 • Wspólny Europejski System Opisu Kształcenia Językowego na poziomie B2
 • GCSE - stopień znajomości języka angielskiego C
 • PTE 51
 • IELTS 5.5 - czytanie i pisanie musi mieć wartość 5.5 (lub odpowiednik).

Możliwości zawodowe

Studenci, którzy ukończą ten kurs HNC mogą przejść do wyższego dyplomu krajowego lub bezpośrednio na drugi rok odpowiedniego stopnia na uniwersytecie. Należy pamiętać, że stopień nie jest oferowany przez kształcenie na odległość, ale większość z nich jest dostępna w cotygodniowym wydaniu.

Ten kurs zapewnia umiejętności i wiedzę potrzebną do uzyskania zatrudnienia w procesie i powiązanych branżach w obszarze zarządzania.

Kwalifikacje zapewniają możliwość rozwoju kariery na wyższym stanowisku w firmach krajowych i międzynarodowych.

Koszty kursu

W przypadku wyższego certyfikatu krajowego (HNC) studiujesz osiem modułów po 495 £ za każdy moduł. W przypadku wyższego dyplomu krajowego (HND) studiujesz maksymalnie 16 modułów, po 495 £ każda. Zwykle płacisz za jeden moduł na raz. Niektóre moduły zależą od dostępności.

Jeśli dołączysz do kursu, który wcześniej nie posiadał żadnych odpowiednich modułów HNC, całkowity koszt HNC wynosi obecnie 3 960 £ za osiem wymaganych modułów, a HND to kolejne 3 960 £ na dodatkowe 8 modułów, które będziesz musiał zbadać. Wszystkie płatności za moduły muszą być dokonywane za pośrednictwem Sklepu Internetowego. Link zostanie podany w liście ofert.

O szkole

pytania