Keystone logo
© Tecnológico de Monterrey
Tecnológico de Monterrey

Tecnológico de Monterrey

Tecnológico de Monterrey

Wstęp

Tecnológico de Monterrey została założona w 1943 roku dzięki wizji Don Eugenio Garza Sada i grupie przedsiębiorców, którzy utworzyli stowarzyszenie non-profit o nazwie Enseñanza e Investigación Superior, AC

Tecnológico de Monterrey jest prywatną, niezależną instytucją non-profit, bez powiązań politycznych i religijnych.

Działalność Tecnológico de Monterrey i wszystkich jej kampusów jest wspierana przez stowarzyszenia obywatelskie, w skład których wchodzą liczne grupy wybitnych liderów z całego kraju, zaangażowanych w jakość szkolnictwa wyższego.

Co roku członkowie zarządów tych stowarzyszeń obywatelskich spotykają się, aby określić cele, które będą kierować najważniejszymi decyzjami, które pomogą firmie Tecnológico de Monterrey osiągnąć cel, jakim jest stymulowanie rozwoju społeczności i narodu.

Tecnológico de Monterrey cieszy się poparciem społeczności narodowej, która bierze udział w loteriach organizowanych przez samą uczelnię na rozszerzenie programu stypendialnego i inwestycje w infrastrukturę.

Tecnológico de Monterrey posiada status Wolnej Szkoły Wyższej, co umożliwia jej funkcjonowanie jako placówki oświatowej.

Zamiar

Tecnológico de MonterreyCelem firmy jest dostarczanie informacji, które mogą zmienić życie.

Doświadczenia edukacyjne wykorzystujemy do kształtowania jednostek na agentów zmian chętnych do pracy na rzecz wszystkich – jednostek, które biorą odpowiedzialność za własne życie i są świadome, że swoimi działaniami mogą zmieniać innych – zdolnych, utalentowanych, prawych, zaangażowanych, zaangażowanych wizjonerów z globalnej perspektywy i ducha przedsiębiorczości, nie tylko na uniwersytecie, ale we wszystkich sferach życia.

Edukacja naszego ucznia jest istotnym elementem naszej zdolności do doskonałości. Studenci są zachęcani do przekształcania swoich realiów ekonomicznych, politycznych, środowiskowych i społecznych na poziomie społecznym, zawodowym i osobistym.

Wizja

„Przywództwo, innowacyjność i przedsiębiorczość dla ludzkiego rozkwitu”.

Model Tec21

Tec21 umożliwia kształtowanie solidnych i wszechstronnych umiejętności, które pomogą Ci kreatywnie i strategicznie rozwiązywać wyzwania teraźniejszości i przyszłości.

Dlaczego jest wyjątkowy?

Nasz model uczenia się oparty na wyzwaniach opiera się na czterech kluczowych elementach:

Nauka oparta na wyzwaniach

Nauka studentów podczas studiów licencjackich koncentruje się na relacjach studenta z nauczycielem i środowiskiem, w którym studenci rozwijają umiejętności dyscyplinarne i przekrojowe, rozwiązując wyzwania związane z rzeczywistymi problemami i demonstrując swoje mistrzostwo poprzez różne dowody uczenia się. W tym modelu kwestionowana jest centralna jednostka uczenia się.

Personalizacja i elastyczność

Zanim wybrałeś karierę, teraz wybierasz ścieżkę:

1. Zdobędziesz podstawy obszaru, poznasz pokrewne zawody i potwierdzisz, który zawód wybrać.

2. Rozwiniesz kluczowe kompetencje swojej kariery poprzez bardziej ukierunkowane wyzwania, jednocześnie poszerzając swoje doświadczenie uniwersyteckie.

3. Będziesz nadal doskonalić umiejętności i nadawać swojej karierze osobisty charakter w oparciu o zainteresowania, pasje i plany, poprzez szeroką gamę dostępnych koncentracji, pobytów i certyfikatów.

Inspirujący Nauczyciele

Nasi profesorowie są bohaterami jednej z najgłębszych przemian w historii Tec i zmiany paradygmatu, która wzbudziła zainteresowanie krajowych i międzynarodowych środowisk akademickich.

Jakie praktyki nauczania je wyróżniają? Tworzą aktywne środowiska uczenia się i znajdują w wyzwaniach bodziec do kształtowania umiejętności dyscyplinarnych i przekrojowych, których potrzebujesz jako student, prowadząc cię do przeniesienia tej wiedzy do rzeczywistych kontekstów. Ponadto są aktualne i powiązane ze swoją praktyką i pracą w sposób multidyscyplinarny.

Rekrutacja

Rekrutacja

Lokalizacje

 • Monterrey

  Eugenio Garza Sada 2501, 64849, Monterrey

 • Guadalajara

  Avenida General Ramón Corona 2514, 45138, Guadalajara

  • Santiago de Querétaro

   Epigmenio González 500 Fracc. San Pablo, 76130, Santiago de Querétaro

   • Mexico City

    Campus Santa Fe, 01389, Mexico City

    • Mexico City

     Ciudad de México Campus, 14380, Mexico City

     pytania