Keystone logo
Tecnológico de Monterrey

Tecnológico de Monterrey

Tecnológico de Monterrey

Wstęp

Dlaczego warto uczyć się pożądanych umiejętności w firmie Tecnológico de Monterrey ?

Nasze programy przygotowują studentów do umiejętności, których potrzebują, aby rozwijać się lub rozpocząć karierę w programowaniu, analizie danych lub bezpieczeństwie cybernetycznym. Łączymy doświadczenie wirtualnej klasy z dynamicznymi programami nauczania prowadzonymi przez doświadczonych instruktorów. Dzięki szerokiemu wsparciu studentów i szerokiej gamie zasobów zapewniamy edukację, która pomoże Ci znaleźć drogę do sukcesu.

  • Nasze zajęcia uczą najnowszych umiejętności rynkowych* w dziedzinie kodowania, analizy danych i cyberbezpieczeństwa.
  • Oba nasze programy oferują dogodne harmonogramy w niepełnym wymiarze godzin dla studentów, którzy chcą pozostać w swojej obecnej pracy, jednocześnie ucząc się cennych nowych umiejętności w nocy, co jest idealne dla dorosłych uczniów.
  • Zbuduj szerokie portfolio projektów lub aplikacji internetowych, aby zaprezentować swoją wiedzę.
  • Uzyskaj dostęp do usług kariery Boot Camps, aby wesprzeć przejście do tworzenia stron internetowych lub analizy danych.

*Materiał omawiany na tych kursach może ulec zmianie ze względu na zapotrzebowanie rynku.

Programy te są oferowane przez Tecnológico de Monterrey we współpracy z edX.O edXedX, część 2U Inc., współpracuje z szanowanymi uniwersytetami i organizacjami w celu dostarczania innowacyjnych szkoleń opartych na umiejętnościach społeczności liczącej ponad 45 milionów uczniów na całym świecie, aby wspierać ich na każdym etapie życia i kariery. edX zapewnia obozy szkoleniowe poprzez wciągające doświadczenie edukacyjne z usługami ekspertów i cennymi zasobami. Od 2021 roku absolwenci zostali zatrudnieni przez ponad 6700 firm, w tym ponad 62% z listy Fortune 100.

Lokalizacje

  • Monterrey

    Avenida Eugenio Garza Sada Sur,2501 Sur, 64849, Monterrey

    pytania