Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Summer at Smith College

Summer at Smith College

Summer at Smith College

Wstęp

Summer Precollege Programs w Smith College oferuje stymulujące intelektualnie i wyjątkowe możliwości dla młodych kobiet ze szkół średnich, które chcą realizować swoje zainteresowania akademickie w klasie i poza nią. Każdego roku programy te oferują ponad 200 młodym kobietom swobodę odkrywania trudnych i intrygujących przedmiotów, wzmacniania aplikacji na studia i próbowania doświadczenia licencjackiego Smitha, mieszkając i studiując z innymi zmotywowanymi i ambitnymi studentami z całego świata. Smith zaprasza do tych programów młode kobiety z wielu narodowości i różnych środowisk rasowych i społeczno-ekonomicznych, które razem tworzą niezwykłą społeczność intelektualną. Środowisko uczenia się jest praktyczne, oparte na współpracy, odkrywcze, wymagające i bogate we wzorce do naśladowania. Członkowie wydziału Smitha oferują osobistą uwagę w klasie, jednocześnie zachęcając uczniów do zainteresowań i pasji oraz pomagając im w rozwijaniu nowych umiejętności akademickich. Studenci biorą udział w kursach i warsztatach przez cały dzień i mogą wybierać spośród różnych zorganizowanych zajęć kulturalnych, towarzyskich, sportowych i artystycznych wieczorami iw weekendy. Tutaj młode kobiety są traktowane poważnie i inspirowane do osiągania sukcesów — jako uczone, naukowce, pisarki, badaczki i liderki.

Dla studentów zagranicznych

Programy Smith College Precollege każdego roku z całego świata przyjmują międzynarodowych studentów do naszych programów. Przekonasz się, że nasze małe klasy, podobne do studiów licencjackich w Smith, oferują wyjątkową naukę w środowisku, w którym kobiety są traktowane poważnie i inspirowane, aby osiągnąć sukces jako liderzy. Smith znajduje się w północno-wschodnim regionie Stanów Zjednoczonych, obszarze o największej koncentracji studentów zagranicznych w całym kraju.

Życie w Smith

Dużą częścią twojego doświadczenia będzie prawdziwe odczucie życia w college'u i samodzielnego życia. Zanurz się w otoczeniu kampusu, które zainspiruje Cię, z dodatkową korzyścią opieki nad opiekunem i wskazówek od dyrektora i stażystów.

Żyj i jedz na terenie kampusu

Ciesz się pokojem w jednym z pięknych domów Smitha, z których każdy ma salon, który służy jako świetna baza domowa. Studenci mieszkają w domach Talbot, Lamont, Gillett i Northrop. Smith domy mają jedno i dwuosobowe pokoje, a większość uczestników będzie mieć współlokatora.

Każdy dom ma własną jadalnię, a jedzenie Smitha jest smaczne i pożywne. Dostępne są trzy posiłki dziennie. Pracownicy gastronomii przyjmują dietę bezglutenową, wegetariańską i wegańską. Pracują również z uczestnikami, którzy mają inne ograniczenia dietetyczne.

Typowy dzień

Zajęcia odbywają się w godzinach od 9:00 do 16:00. Następnie można korzystać ze wszystkich udogodnień w kampusie (Smith ma dwie sale gimnastyczne, kryty basen, tor wewnątrz i na zewnątrz, korty tenisowe, korty do squasha, studio tańca, boisko do krykieta i centrum fitness Smith jest także domem dla wybitnego muzeum sztuki, wielokrotnie nagradzanego ogrodu botanicznego i szklarni) i jeździ na wycieczki terenowe, które są częścią twojego nauczania (muzyka, teatr) na popołudnia, wieczory i weekendy. Zawsze istnieje zorganizowana aktywność do przyłączenia się - lub możesz spędzić czas ze swoimi przyjaciółmi z programu. Każdy program oferuje niektóre własne zajęcia poza salą lekcyjną, ale planujemy także zajęcia, w których wszyscy studenci będą chcieli uczestniczyć. Dostępne są również opcjonalne wyjazdy, które wymagają osobnej opłaty.

KONTAKT

Biuro letnich programów

30 Belmont Avenue
Smith College
Northampton MA 01063

Telefon: 413-585-4455
Faks: 413-585-4344

Lokalizacje

  • Northampton

    10 Elm Street, 01063, Northampton

pytania