Keystone logo
© Eva Dang
Stanmore School Of Business (SSB)

Stanmore School Of Business (SSB)

Stanmore School Of Business (SSB)

Wstęp

Odkryj swoją siłę. Osiągnij swoje cele. Wydźdź wiedzę

Stanmore School of Business jest jedną z najlepszych londyńskich szkół biznesu online. Przez ponad dekadę nauczania i uczenia się kształtujemy praktyki biznesowe i przekształcamy kariery na całym świecie. Nasza siła akademicka inspiruje autentyczny i prowokacyjny umysł biznesowy, umożliwiając naszym uczniom rozwijanie prawdziwie innowacyjnego podejścia w unikalnym środowisku akademickim.

Jesteśmy oddanymi liderami, pragnącymi się uczyć i zaangażowanymi w nauczanie na światowym poziomie. Nasz zróżnicowany międzynarodowy wydział to wybitni wpływowi eksperci, którzy generują bogactwo wiedzy i przywództwa poprzez połączenie najlepszych umiejętności rozwiązywania problemów akademickich i rzeczywistych. Poświęcają się pomaganiu uczniom odkrywać ich mocne strony i myśleć nieszablonowo. Studenci korzystają z ich wiedzy, a jednocześnie uczą się, jak pozytywnie wpływać na sposób, w jaki świat wykonuje swoją działalność.

Jesteśmy wybitnym ciałem w wiedzy biznesowej i z niecierpliwością oczekujemy przekazania naszej mądrości przyszłym pokoleniom. Nasza szkoła globalna ma globalne ambicje. Zapewniamy innowacyjne doświadczenie edukacyjne, które nie jest ograniczone limitami, co w zamian daje nam wyjątkową przewagę nad konkurencją.

Konsekwentnie poszukujemy nowych sposobów poprawy i postępu, aby odzwierciedlić dynamiczny świat biznesu. Jesteśmy pełni entuzjazmu, zachęty i pozytywności. Większość naszych studentów magisterskich pochodzi spoza Wielkiej Brytanii, a nasi studenci Executive Education pochodzą z ponad 60 różnych krajów. Doświadczając naszego unikalnego środowiska akademickiego i dostępu do silnej światowej sieci tutorów, nadal wyrzeźbić ludzi sukcesu i kariery na całym świecie.

Lokalizacje

 • London

  85 Great Portland Street, London, W1W 7LT., W1W 7LT, London

  • UK Online

   UK Online, Wielka Brytania

   pytania