Keystone logo
Stanford University

Stanford University

Stanford University

Wstęp

Stanford Center for Health Education, część Stanford Medicine, ma na celu wzmocnienie pozycji pracowników służby zdrowia na całym świecie poprzez zapewnienie dostępnej wiedzy wykorzystującej doświadczenie i wiedzę specjalistyczną Stanford University

SCHE stoi na stanowisku, że edukacja wzmacnia, a edukacja zdrowotna ratuje życie.

O Stanford Center for Health Education

Stanford Center for Health Education (SCHE), część Stanford Medicine, ma na celu wspieranie pracowników służby zdrowia na każdym poziomie, zarówno w USA, jak i na całym świecie. Zapewniając skuteczne i wydajne szkolenia, stara się zwiększyć globalną dostępność dobrze poinformowanych i wysoko wykwalifikowanych świadczeniodawców opieki zdrowotnej, którzy są przygotowani do podnoszenia poziomu usług w najbardziej wrażliwych obszarach świata i mają trwały wpływ społeczny.

Krótkie kursy online w Stanford Center for Health Education

Firma SCHE stworzyła portfolio krótkich kursów online, które zapewniają lekarzom lepszą wiedzę na temat tego, jak mogą dbać o zdrowie psychiczne i fizyczne swoich pacjentów, a także tworzą bardziej poinformowaną opinię publiczną. Kursy zapewniają holistyczne podejście do zdrowia, dotykając ćwiczeń, odżywiania i dobrego samopoczucia psychicznego, z treściami opracowanymi przez wydział ze Stanford Medicine Center for Health Education.

Dlaczego warto uczyć się online ze Stanford Center for Health Education

Dzięki współpracy z GetSmarter, marką 2U, Inc., SCHE jest w stanie zapewnić wysokiej jakości i angażującą edukację zdrowotną dla pracujących profesjonalistów na całym świecie, zapewniając największy możliwy wpływ na globalne wyzwania zdrowotne i zdrowotne. Uczniowie mają dostęp do zasobów cyfrowych, które odzwierciedlają wiedzę i doświadczenie cenionego wydziału Stanford Medicine, a także możliwość nawiązywania kontaktów z członkami międzynarodowej branży opieki zdrowotnej. Dzięki elastycznemu modelowi nauki online te kursy w niepełnym wymiarze godzin dopasowują się do harmonogramu nawet najbardziej zapracowanych uczniów, zapewniając jednocześnie spersonalizowane doświadczenie ze wsparciem i opiniami ekspertów.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Stanford

    Serra Mall,450, 94305, Stanford

    pytania