Keystone logo
© University Building: CB-RACK: Fotografie
SRH Fernhochschule – The Distance Learning University

SRH Fernhochschule – The Distance Learning University

SRH Fernhochschule – The Distance Learning University

Wstęp

Dajemy Ci siłę do osiągnięcia Twoich celów

Z nami zdobędziesz precyzyjne kompetencje i umiejętności niezbędne do dalszych kroków. Aktywnie prowadzimy Cię i wspieramy podczas całej Twojej podróży, pomagając Ci w razie potrzeby. Nasza pasja motywuje nas do pomagania Ci osiągać sukcesy zarówno na studiach, jak i w życiu codziennym, umożliwiając Ci pomyślne i bezproblemowe rozpoczęcie swojej wyjątkowej ścieżki.

O nas

Uznawana przez państwo SRH Fernhochschule - Uniwersytet Kształcenia na Odległość specjalizuje się w opcjach studiów online, które są dostosowane do potrzeb pracujących profesjonalistów. Jako lider jakości w nauczaniu na odległość, uniwersytet opracował model studiów, który oferuje maksymalną elastyczność i gwarantuje doskonałą obsługę. Nasz innowacyjny kampus online (E-Campus) służy jako centrum studiów, pozwalając ci odnieść sukces w dowolnym miejscu i czasie, jednocześnie zarządzając pracą, szkoleniami, rodziną lub zobowiązaniami sportowymi.

Nasz uniwersytet oferuje wybór 70 programów licencjackich i magisterskich online, a także ponad 90 certyfikatów uniwersyteckich. Opcjonalne zajęcia stacjonarne i egzaminy są dostępne w 21 lokalizacjach. Obecnie ponad 12 000 studentów i uczestników certyfikatów jest zapisanych na największy uniwersytet w kraju związkowym Badenia-Wirtembergia, który w 2024 roku po raz szósty został wybrany najpopularniejszym uniwersytetem w Niemczech.

Jako uczelnia posiadająca akredytację systemową i posiadająca stałe uznanie państwowe przyznane przez kraj związkowy Badenia-Wirtembergia, posiadamy znak jakości Niemieckiej Rady Akredytacyjnej. Wszystkie programy studiów i kursy certyfikacyjne posiadają akredytację państwową.

Przeniesiemy Cię na wyższy poziom

Na SRH Distance Learning University oferujemy program studiów dostosowany do Twoich unikalnych potrzeb, zapewniający elastyczność i zindywidualizowane wsparcie, które dostosowuje się do Twoich okoliczności życiowych. Jako Twój osobisty przewodnik stoimy u Twojego boku na każdym kroku, napędzani naszą pasją do Twojego sukcesu.

Lokalizacje

  • Riedlingen

    Kirchstraße,26, 88499, Riedlingen

pytania