Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Spartanburg Methodist College

Spartanburg Methodist College

Spartanburg Methodist College

Wstęp

Spartanburg Methodist College jest jedyną akredytowaną w regionie prowincjonalną, dwuletnią akademią prywatno-mieszkalną w Karolinie Południowej. Oferujemy Associate Degrees w dziedzinie sztuki, nauki, wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych, biznesu, sztuk pięknych i religioznawstwa.


SMC angażuje się w zapewnianie programów i możliwości, które zachęcają do doskonałości akademickiej, eksploracji intelektualnej, świadomości społecznej i rozwoju postaci. Zbudowaliśmy na tej tradycji, aby oferować nasz 100% program online.


Mentorzy Edukacyjni

Nasi doradcy są tutaj, aby pomóc Ci osiągnąć swoje zawodowe cele. Jesteśmy z Tobą od początku do końca. Od procesu aplikacyjnego do pomocy finansowej po wybór kursu, jesteśmy po to, aby zapewnić Ci sukces.


Poradnik dotyczący pomocy finansowej

Jednym z najbardziej stresujących elementów rozpoczęcia studiów jest zapewnienie, że masz zasoby, aby nie tylko rozpocząć, ale także ukończyć program. Nasi doradcy są tutaj, aby poprowadzić Cię przez proces pomocy finansowej, aby pomóc Ci podjąć najlepszą decyzję przy wyborze źródeł pomocy finansowej.

Lokalizacje

  • Spartanburg

    1000 Powell Mill Rd (7,106.13 mi), 29301, Spartanburg

pytania