Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Spalding University Online

Spalding University Online

Spalding University Online

Wstęp

Dołącz do naszej misji służenia innym

Nasza misja to coś więcej niż słowa na papierze. Żyjemy tym. Dzielimy się nim. Jesteśmy z tego dumni. Jako student online Spalding University, zapraszamy do podjęcia naszej misji służyć innym z tobą na świecie.

Spalding University to zróżnicowana społeczność uczących się, poświęcona zaspokajaniu potrzeb czasu w tradycji Sióstr Miłosierdzia z Nazaretu poprzez wysokiej jakości studia licencjackie i magisterskie liberalne i profesjonalne, ugruntowane w wartościach duchowych, z naciskiem na służbę i promowanie pokoju i sprawiedliwości.

Dlaczego Spalding?

Diverse. Inclusive. Współczucie.

Dołącz do naszej zróżnicowanej społeczności ludzi, którzy zasadniczo różnią się od siebie, ale mają te same cele, aby uczyć się, rozwijać i kontynuować tradycję służenia innym w duchu współczucia.

Służba innym

Zanurz się w wielu możliwościach, które oferujemy, aby służyć innym i czynić dobro.

Współczucie w działaniu

Stań się częścią pierwszej na świecie instytucji certyfikowanej jako Compassionate University.

Kierowanie się misją. Współczucie.

Spalding University Online jest domem dla studentów w każdym wieku, ze wszystkich środowisk, którzy spotykają się, aby zdobyć zaawansowany stopień, aby poprawić swoje życie i życie innych. Zapraszamy do przyłączenia się do naszej zróżnicowanej społeczności ludzi, którzy zasadniczo różnią się od siebie, ale mają te same cele: uczyć się, rozwijać i realizować misję Spalding, polegającą na służeniu innym w duchu współczucia.

Spalding University jest pierwszym na świecie certyfikowanym uniwersytetem współczującym w ramach Charter for Compassion, międzynarodowej, międzywyznaniowej koalicji organizacji i osób poświęconej tworzeniu sprawiedliwej gospodarki i pokojowej globalnej społeczności.

Lokalizacje

  • Louisville

    South 4th Street,901, 40203, Louisville

    pytania